Akátové kulaté přírodní prkénko

349 Kč 288,43 Kč bez DPH
Skladem v Praze, ihned k odeslání

O PRODUKTU

Poctivý přírodní prkénko z akátu. Každý kousek je originál, různé kousky máme vyfoceny v nabídce. Mohou disponovat prasklinami a lehkými nerovnostmi po povrchu, jedná se o čistě přírodní materiál, který je ale samozřejmě ručně vybroušen. Průměr kolečka se pohybuje 25 - 30 centimetrů a tloušťka 3 centimetry. Prkénko je to dekorační / servírovací. Můžete ho použít například jako podstavec pod květináč, horké nádobí atd.. Sekat maso na něm ale nedoporučujeme :)

 

DOPRAVA 

Produkt si můžete objednat a vyzvednout osobně na naší výdejně v Praze. Nebo se rovnou stavte a omrkněte i jiné kusy. Můžeme ho také poslat kurýrem nebo Poštou. 

  

Kód Kód: 1333
Kategorie: Ostatní / Výprodej %
Materiál: Dřevo
Barva: Přírodní

Treesome vysazuje stromky

Treesome vysádza stromčeky

Chci zasadit strom
Při další brigádě pro něj najdeme místečko u Kolína.
Chcem zasadiť strom
Pri ďaľšej brigáde pre neho nájdeme miestečko pri Kolíne.
V rámci eshopu jezdíme pravidelně brigádničit do přírody. A vymysleli jsme, že byste nám mohli pomoct příspěvkem 59 Kč na nové sazeničky. O tom, co se s vaším příspěvkem bude dít, vás budeme informovat emailem. V rámci eshopu jazdíme pravidelne brigádničiť do prírody. A vymysleli sme, že by ste nám mohli pomôcť príspevkom €2,51 na nové sadeničky. O tom, čo sa s vašim príspevkom bude diať, vás budeme informovať emailom.