Bio Talíř Podtácek z Palmového Listu 15x15 cm (5ks)

219 Kč 180,99 Kč bez DPH
Skladem v Praze, ihned k odeslání

O produktu

Pořádáte společenskou událost nebo vyrážíte na cesty, ale nepodporujete jednorázové plastové nádobí, které zatěžuje naší planetu? Ani my ne a tak představujeme skvělé bio talíře z palmového listí, které jsou 100% čistý přírodní produkt. Podtácky jsou lisované z celého palmového listu a jsou určeny pro krátkodobou konzumaci potravin. Co je skvělé, tak to, že talíře jsou 100% biologicky rozložitelné a kompostovatelné. ❤️ 

Podtácky mají průměr cca 15 cm. Jsou vhodné pro suchá jídla (mnohonásobné použití), mastná, vlhká nebo horká jídla (pozor, tekutá jídla vydrží  cca 20 minut). Talíře jsou nezávadné pro potraviny. Jsou velmi lehké a zároveň stabilní. 

 • 100% biologicky rozložitelné, kompostovatelné
 • Průměr: 15 cm
 • Počet kusů v balení: 5 ks

Doprava

Zboží můžeme dopravit dopravcem dle nabídky v objednávce. Nebo si objednávku můžete pickupnout na výdejně v Praze.

 


          
Kód Kód: 1741
Kategorie: Doplňky & Dekorace

Treesome vysazuje stromky

Treesome vysádza stromčeky

Chci zasadit strom
Při další brigádě pro něj najdeme místečko u Kolína.
Chcem zasadiť strom
Pri ďaľšej brigáde pre neho nájdeme miestečko pri Kolíne.
V rámci eshopu jezdíme pravidelně brigádničit do přírody. A vymysleli jsme, že byste nám mohli pomoct příspěvkem 59 Kč na nové sazeničky. O tom, co se s vaším příspěvkem bude dít, vás budeme informovat emailem. V rámci eshopu jazdíme pravidelne brigádničiť do prírody. A vymysleli sme, že by ste nám mohli pomôcť príspevkom €2,51 na nové sadeničky. O tom, čo sa s vašim príspevkom bude diať, vás budeme informovať emailom.