Nová spolupráce s Walrus Oil

3 minutky čtení

Věřte nebo ne, ale opět jste nás posunuli na další level. Jupiiiii !!!

To že si u nás můžete koupit komplet konferenční stolky, jídelní stoly, samotné hairpin nohy či železné industriály nebo i klidně surový vysušený kulák, možná už víte.

Často nám píšete věty typu: "Chci si to udělat sám.", "Udělal bych si to sám líp, levněji", my to bereme jako výzvu! I díky tomu nabízíme tyto možnosti, koupit všechno zvlášť, všechny potřebné puzzles, ze kterých si poskládáte vlastní dílo. Jako poslední chybějící dílek k téhle skládačce nám v nabídce chyběla jedna z veledůležitých a nepostradatelných věcí. A tím je ošetření dřeva, které ho chrání a zároveň dodá ten nepostradatelný šmrnc.

Vybrali jsme logicky Walrus Oil, protože ho máme leta ověřený a máme na něj skvělý feedback, navíc tato firma sdílí mnoho našich hodnot co se týká postoji v přístupu k práci, k přírodě i k celkové udržitelnosti toho všeho, o co se tu snažíme. 

 

 

A proč právě zmíněný Walrus Oil?

Walrus Oil je vyrobený na přírodní bázi, bez přidaných toxinů a syntetických látek. Je tak vhodný pro styk s potravinami, dřevo hezky chrání, odpuzuje vodu, zbytky jídla a dřevo zanechává dokonale hladké s jemně výraznými tóny. Po aplikaci je povrch spíše matný, zvýrazňující strukturu přírodního dřeva.

Zde jsou hlavní výhody Walrus oleje:

  • 100% pro styk s potravinami
  • Bez toxinů a syntetických látek
  • Odpuzuje vodu
  • Zvýrazní a zjemní tón dřeva
  • Obsahuje vitamín E (antioxidant)
  • Lze použít i pro dětské hračky 
  • Certifikát pro Vegetariány
  • Lze použít i s produkty od jiné společnosti
  • Lze použít i na epoxidovou pryskyřici

 

 

No a jelikož víme, že i kromě kvality, je pro vás důležitá cena, tak jsme se rozhodili navázat spolupráci přímo se samotným výrobcem a stát se tak jeho oficiálním distributorem. Všechno je tak skladem a za nejlepší cenu!

 

Oficiální stránky Walrus Oil Europe

 

Pro Walrus Oil se můžete stavit kdykoliv v otevírací době na naší prodejně. Jako jediné v Praze. :)

 

Děkujeme a budeme se těšit na další skvělou inspiraci.  

 

Zdraví Lenka z týmu Treesome.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení