Velký Konferenční Stolek Stolička, Borovice

 

 

Rozměr
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
2 174 Kč 2 196 Kč 2 249 Kč od 2 174 Kč 1 796,69 Kč bez DPH 1 814,88 Kč bez DPH 1 858,68 Kč bez DPH od 1 796,69 Kč bez DPH
Skladem v Praze, ihned k odeslání Do 7 pracovních dní Do 7 pracovních dní Zvolte variantu

O PRODUKTU

Nechte do svého světa vstoupit kousek čisté přírody. Příběh tohoto konkrétního kousku z borovice se začal psát před 110 lety v našem rodinném lese na Kolínsku. Vyrobeno opravdovým truhlářem opravdovýma rukama:), story tohoto konkrétního stolku si můžete přečíst zde.

Průměr je cca 41 centimetrů, výška nohou může být dle vašeho výběru v nabídce, nohy z tvrzené oceli, odkládací plocha (dokonale rovná, srovnána do vodováhy) z borovice. Stolek dostanete už ve finálním stavu s přišroubovanými nohami. Nemusíte se tak už o nic starat.

Všechno dřevo je pětkrát lakováno a pětkrát broušeno bruskou i ručně. Vždy nám schne minimálně půl roku v pokojové teplotě. Tvar stolků je tak poměrně stálý a nemělo by docházet k zásadním trhlinám. Nikdy se nám nestalo, že by se stolek rozpadnul. Přesto kdyby náhodou, nabízíme k tomu doživotní záruku.

Ideální jako odkládací nebo menší konferenční stolek. Pokud toužíte po konferenčním stolku, ale tento je vám malý, doporučujeme zapřemýšlet o koupi dvou, dělali jsme už pro záazníky například sestavu dvou těchto stolků ve dvou výškových úrovních (30 a 40 cm nohy). Váš záměr nám dejte vědět do poznámky, vybereme kousky, které k sobě dobře padnou a klidně vyfotíme předem.

 

JAKÉ VYBRAT NOHY?

Na výběr jsou 3 rozměry nohou, které si můžete do objednávky nakonfigurovat. Kulatina má průměr 1 cm a je opravdu pevná a robustní.

20 cm se hodí například, pokud chcete desku použít jako podklad pod květináče nebo menší noční stolky (u stolků s menším průměrem). 

30 cm je výška, která už stačí například odkládacím stolkům nebo nižším konferenčním stolkům, samozřejmě jsou esteticky stále vhodné jako podklad pod květináče.

40 cm je ideální výška ke klasickým konferenčním stolkům.

 

DOPRAVA A PLATBA

Zboží je vyrobeno vždy na zakázku, vždy se ho snažíme vyrobit co nejdříve, makáme na tom proto i po večerech. Dopravit ho můžeme kurýrem DPD nebo Poštou. Nebo si objednávku můžete pickupnout na výdejně v Praze 5, Nádražní 3.

Jen nám prosím zaplaťte předem, abychom s objednávkou opravdu mohli 100% počítat. Nebojte, nejsme podvodníci:).

Kategorie: Eshop