Velký Konferenční Stůl, Topol

 

 

Rozměr
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
4 674 Kč 4 796 Kč 4 849 Kč 4 974 Kč od 4 674 Kč
Do 14 pracovních dní Do 14 pracovních dní Do 14 pracovních dní Do 14 pracovních dní Zvolte variantu

O PRODUKTU

Nechte do svého světa vstoupit kousek čisté přírody. Příběh tohoto konkrétního kousku z borovice se začal psát před 80 lety v rodinném lese na Kolínsku. Přečtěte si TOPOL STORY!

Rozměr desky je cca 85 x 58 cm, výška nohou může být dle vašeho výběru v nabídce, nohy z oceli, odkládací plocha (dokonale rovná, srovnána do vodováhy) z topolu. Stolek dostanete už ve finálním stavu s přišroubovanými nohami. Nemusíte se tak už o nic starat.

Všechno dřevo je pětkrát lakováno a pětkrát broušeno bruskou i ručně. Vždy nám schne minimálně půl roku v pokojové teplotě. Tvar stolků je tak poměrně stálý a nemělo by docházet k zásadním trhlinám.

 

JAKÉ VYBRAT NOHY?

Na výběr jsou 3 rozměry nohou, které si můžete do objednávky nakonfigurovat. Kulatina má průměr 1 cm a je opravdu pevná a robustní.

20 cm se hodí například, pokud chcete desku použít jako podklad pod květináče nebo menší noční stolky (u stolků s menším průměrem). 

30 cm je výška, která už stačí například odkládacím stolkům nebo nižším konferenčním stolkům, samozřejmě jsou esteticky stále vhodné jako podklad pod květináče.

40 cm je ideální výška ke klasickým konferenčním stolkům.

70 cm už může být menší jídelní nebo odkládací stůl třeba na chodbu nebo výstavní prostor na provozovnu.

 

DOPRAVA A PLATBA

Zboží je vyrobeno vždy na zakázku, vždy se ho snažíme vyrobit co nejdříve, makáme na tom proto i po večerech. Dopravit ho můžeme kurýrem DPD nebo Poštou. Nebo si objednávku můžete pickupnout na výdejně v Praze 6 Nevanova 11.

Jen nám prosím zaplaťte předem, abychom s objednávkou opravdu mohli 100% počítat. Nebojte, nejsme podvodníci:).

Kategorie: Eshop