Jasanový konferenční stolek z přírodní masivní fošny 90x38 cm

3 899 Kč 3 222,31 Kč bez DPH
Skladem v Praze, ihned k odeslání

O produktu

Konferenční stolek z celistvé jasanové fošny zútulní vaší domácnost. Je vyroben pouze z jedné fošny, z jednoho jasanového stromu a tak bude jeho kresba krásně celistvá.

Rozměr fošny je 90x38x5 cm.

Masivní desku doplňují elegantní černé hairpin nohy, které dodávají celému stolku vzdušný a nadčasový vzhled. Pod jednou hairpin nohou je malé dřevěné vypodložení pro zajištění rovné plochy. Na funkci, ani vzhled stolku to nemá žádný vliv. 

Výroba

Deska byla seříznutá a srovnána do roviny, pečlivě několikrát zbroušená do hladka a následně nalakovaná bezbarvým lakem. Deska je vyrobená takovým způsobem, aby ji mohla zdědit minimálně další následující generace. 

Co máte v ceně

Cena je za fošnu a hairpin nohy

Jelikož se jedná o celistvou přírodní fošnu, tak se rozměry mohou lehce lišit. Zároveň hrana desky je tzv. "na divoko". Pokud byste chtěli stolek s rovnou hranou a s přesnými rozměry, pak dejte vědět, můžeme vyrobit z více spárových fošen na míru. 

Doprava

Stůl můžeme dopravit pomocí individuálního dopravce. Stůl si také můžete pickupnout na výdejně v Praze.

Kód Kód: 1661
Kategorie: Deskové stoly
Dřevo: Jasan
Tloušťka: 4-5 cm
Ošetření: Olej Osmo Top

Treesome vysazuje stromky

Treesome vysádza stromčeky

Chci zasadit strom
Při další brigádě pro něj najdeme místečko u Kolína.
Chcem zasadiť strom
Pri ďaľšej brigáde pre neho nájdeme miestečko pri Kolíne.
V rámci eshopu jezdíme pravidelně brigádničit do přírody. A vymysleli jsme, že byste nám mohli pomoct příspěvkem 59 Kč na nové sazeničky. O tom, co se s vaším příspěvkem bude dít, vás budeme informovat emailem. V rámci eshopu jazdíme pravidelne brigádničiť do prírody. A vymysleli sme, že by ste nám mohli pomôcť príspevkom €2,51 na nové sadeničky. O tom, čo sa s vašim príspevkom bude diať, vás budeme informovať emailom.