Lakovaný Dřevěný Přírodní Špalek Jasan 25-30 x 50 cm

Dostupnost Skladem v Praze, ihned k odeslání
Možnosti doručení
Kód: 1275
2 399 Kč –12 % 2 099 Kč 1 734,71 Kč bez DPH
Lakovaný Dřevěný Přírodní Špalek Jasan 25-30 x 50 cm
Lakovaný Dřevěný Přírodní Špalek Jasan 25-30 x 50 cm
Výprodej
2 399 Kč –12 %

O ŠPALKU

V jednoduchosti je krása. Přírodní špalek vnese do vašeho bytu kousek čisté přírody, vůni dřeva a krásně zútulní váš domov. Špalek lze použít jako odkládací stolek do obýváku k pohovce, do předsíně jako dekorace pod květinu nebo jako noční stolek či stoličku na sezení. Využití se meze nekladou. 

Špalky jsou vyráběné kompletně v České republice z přírodního jasanového dřeva a jejich výška činí 50 cm a šíře se pohybuje okolo 25-30 cm v závislosti na daném kusu. Co kus, to originál.

Finální úprava dřeva je provedena pomocí bezbarvého laku. 

Špalky jsou z přírodního dřeva, které pracuje a může se tak stát, že je někde lehce naprasklé nebo může naprasknout v budoucnu. Dřevo ale sušíme tak, aby pravděpodobnost praskání byla co nejmenší.

Špalek také disponuje látkovými podložkami, a to z důvodu větrání dřeva na podlaze, aby nenavlhlo. Zároveň tak nepoškrábete podlahu. Doporučujeme tyto podložky nesundavat.

Cena je za 1 kus. 

 

Skvěle pak vypadá, když postavíte 50 cm špalek spolu s 40 cm vysokým špalkem. 

 

DOPRAVA 

Špalek si můžete objednat a vyzvednout osobně na naší výdejně v Praze. Nebo se rovnou stavte a omrkněte i jiné kusy. Špalek můžeme také poslat kurýrem nebo Poštou. 

  

Doplňkové parametry

Kategorie: Krychle & Špalky
Materiál: Jasan
Ošetření: Lak
Váha: 30 kg

Treesome vysazuje stromky

Treesome vysádza stromčeky

Chci zasadit strom
Při další brigádě pro něj najdeme místečko u Kolína.
Chcem zasadiť strom
Pri ďaľšej brigáde pre neho nájdeme miestečko pri Kolíne.
V rámci eshopu jezdíme pravidelně brigádničit do přírody. A vymysleli jsme, že byste nám mohli pomoct příspěvkem 59 Kč na nové sazeničky. O tom, co se s vaším příspěvkem bude dít, vás budeme informovat emailem. V rámci eshopu jazdíme pravidelne brigádničiť do prírody. A vymysleli sme, že by ste nám mohli pomôcť príspevkom €2,51 na nové sadeničky. O tom, čo sa s vašim príspevkom bude diať, vás budeme informovať emailom.