Lichoběžníková Železná Industrial Podnož Noha 2ks Černá

Rozměr
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
5 397 Kč 5 997 Kč od 5 397 Kč 4 460,33 Kč bez DPH 4 956,20 Kč bez DPH od 4 460,33 Kč bez DPH
Předobjednávka Předobjednávka Zvolte variantu

O PRODUKTU

Řešení pro všechny kutily, kteří odolali kouzlu našich hairpin bestsellerů. Nožky jsou provedeny v práškové barvě (technologie komaxit) na hranici mezi matem a leskem. Vyrobeny jsou ze železa a vyrábíme si je sami v České republice. Cena je za 2 kusy. (Potřebujete jen jednu? Napište nám, domluvíme se!)

Unesou opravdu v podstatě cokoli, náš výrobce Filip tvrdí a zavazuje se, že úplně v pohodě až 800 kg. Na spodku najdete také plastové koncovky, které eliminují riziko poškrábání povrchu. 

No a ještě jedna zásadní otázka směrem na vás, nepotřebujete k těmto podnožím náhodou i nějakou tu desku? Mrkněte sem, dokážeme vyrobit v podstatě cokoliv.

 

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Na výběr máte obvykle mezi šířkami vrchní hrany 70 nebo 90 cm, spodní hrana je vždy o 20 cm kratší, tzn. o 10 cm vyosena z každé strany. Tloušťka materiálu je 2 mm. 

Jeden pár podnoží se šířkou 40 cm váží zhruba 14 kg, 60 cm váží 18 kg, 70 cm váží 20 kg a pár nohou v rozměru 90 cm váží 25 kg.

 

40_-_90_cm

 

PRŮBĚH VÝROBY

Tyto podnože pro vás připravuje Filip v dílně na kovovýrobu u Plzně, v surovém stavu potom v dodávkách putují do lakovny na kraji Prahy, kde je na surové opracované železo nanesena prášková barva. Zde také probíhá balení do recyklovaných robustních kartonů, které pro nás vyrábí stejná firma, která poblíž Boleslavi vyrábí i obalové materiály pro transport Škodovek po světě. Karton by tak měl podržet i tyto poměrně těžké nohy.

Odsud už putují do našeho expedičního skladu v centru Prahy. 

 

DOPRAVA A PLATBA

Zboží je objednáno vždy na zakázku v dílně, vždy se ho snažíme sehnat co nejdříve. Dopravit ho můžeme kurýrem DPD nebo Poštou. Nebo si objednávku můžete pickupnout na výdejně v Praze 5, Nádražní 3.

Kategorie: Nohy a podnože
Materiál: Ocel
Barva: Černá