Lichoběžníková Železná Industrial Podnož Noha 2ks Černá

Rozměr
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
4 139 Kč 4 997 Kč od 4 139 Kč 3 420,66 Kč bez DPH 4 129,75 Kč bez DPH od 3 420,66 Kč bez DPH
Předobjednávka Předobjednávka Zvolte variantu

O PRODUKTU

Ultimátní řešení pro všechny kutily, kteří nevěří designovým hairpin nohám, které máme také v nabídce. Provedeny jsou v černé barvě na hranici mezi matem a leskem. Cena je za 2 kusy. (Potřebujete jen jednu nebo jakýkoliv jiný rozměr? Napište nám, domluvíme se!) Všechny rozměry jsou v galerii produktu, tloušťka materiálu 2 mm. Nahoře jsou roháky pro šrouby, kterými upevníte podnož k desce, nové šarže již děláme s klasickou pásovinou nahoře (ne rohy) pro konstrukční jednoduchost a estetiku.

Tyto podnože jsou vyrobeny ze železa a vyrábíme si je sami v České republice. Unesou opravdu v podstatě cokoli = při statickém tlaku (nehybné závaží uprostřed podnože) 700 kg ! Na spodku najdete také plastové koncovky ZDARMA, které maximálně eliminují riziko poškrábání povrchu, na kterém nohy stojí. 

No a ještě jedna zásadní otázka směrem na vás, nepotřebujete k těmto podnožím náhodou i nějakou tu desku? Mrkněte sem, dokážeme vyrobit v podstatě cokoliv.

 

DOPRAVA A PLATBA

Zboží je objednáno vždy na zakázku v dílně, vždy se ho snažíme sehnat co nejdříve. Dopravit ho můžeme kurýrem DPD nebo Poštou. Nebo si objednávku můžete pickupnout na výdejně v Praze 5, Nádražní 3.

Jen nám prosím zaplaťte předem, abychom s objednávkou opravdu mohli 100% počítat. Nebojte, nejsme podvodníci:).

 

NOHA STORY

Chcete vědět, jak jsme k prodeji nohou vůbec přišli? Mrkněte na náš příběh!

Kategorie: Nohy a podnože
Materiál: Oceľ
Farba: Čierna