Robustní Železná Industrial Podnož Noha 1ks Bílá

Treesome Produktovky (1)
2 792 Kč –35 %
Rozměr
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
2 792 Kč –35 % 1 799 Kč 1 486,78 Kč bez DPH
Skladem v Praze, ihned k odeslání

O PRODUKTU

Ultimátní řešení pro všechny kutily, kteří nevěří nosnosti našim hairpin nohám nebo se lépe hodí k jejich desce. Provedeny jsou v práškové barvě (technologie komaxit) na hranici mezi matem a leskem. Tyto podnože jsou vyrobeny ze železa a vyrábíme si je sami v České republice. Cena je za 1 kus.

Unesou opravdu v podstatě cokoli, náš výrobce Filip tvrdí a zavazuje se, že úplně v pohodě až 800 kg. Na spodku najdete také plastové koncovky, které eliminují riziko poškrábání povrchu. 

No a ještě jedna zásadní otázka směrem na vás, nepotřebujete k těmto podnožím náhodou i nějakou tu desku? Mrkněte sem, dokážeme vyrobit v podstatě cokoliv. 

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Na výběr máte obvykle mezi šířkami 40, 60, 70 nebo 90 cm. Výška podnoží je buďto 43 cm (hodí se na konferenční stolky) nebo 72 cm (75-77 je standardní výška jídelních nebo kancelářských stolů, nezapomeňte ještě přičíst tloušťku desky). Tloušťka materiálu je 2 mm. 

Jeden pár podnoží se šířkou 40 cm váží zhruba 14 kg, 60 cm váží 18 kg, 70 cm váží 20 kg a pár nohou v rozměru 90 cm váží 25 kg. 

PRŮBĚH VÝROBY

Tyto podnože pro vás připravuje Filip v dílně na kovovýrobu u Plzně, v surovém stavu potom v dodávkách putují do lakovny na kraji Prahy, kde je na surové opracované železo nanesena prášková barva. Zde také probíhá balení do recyklovaných robustních kartonů, které pro nás vyrábí stejná firma, která poblíž Boleslavi vyrábí i obalové materiály pro transport Škodovek po světě. Karton by tak měl podržet i tyto poměrně těžké nohy.

Odsud už putují do našeho expedičního skladu v centru Prahy. Chcete vědět, jak jsme k prodeji nohou vůbec přišli? Mrkněte na náš příběh

DOPRAVA

Zboží můžeme dopravit dopravcem dle nabídky v objednávce. Nebo si objednávku můžete pickupnout na výdejně v Praze

Kód Kód: 296/70
Kategorie: Obdélníkové podnože
Barva: Bílá
Profil: Široký 80x40x2 mm
Materiál: Ocel
Barva: Bílá

Treesome vysazuje stromky

Treesome vysádza stromčeky

Chci zasadit strom
Při další brigádě pro něj najdeme místečko u Kolína.
Chcem zasadiť strom
Pri ďaľšej brigáde pre neho nájdeme miestečko pri Kolíne.
V rámci eshopu jezdíme pravidelně brigádničit do přírody. A vymysleli jsme, že byste nám mohli pomoct příspěvkem 59 Kč na nové sazeničky. O tom, co se s vaším příspěvkem bude dít, vás budeme informovat emailem. V rámci eshopu jazdíme pravidelne brigádničiť do prírody. A vymysleli sme, že by ste nám mohli pomôcť príspevkom €2,51 na nové sadeničky. O tom, čo sa s vašim príspevkom bude diať, vás budeme informovať emailom.