Dřevěný Konferenční Stolek, Dub

Výška
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
5 080 Kč 5 185 Kč 5 244 Kč 5 301 Kč od 5 080 Kč 4 198,35 Kč bez DPH 4 285,12 Kč bez DPH 4 333,88 Kč bez DPH 4 380,99 Kč bez DPH od 4 198,35 Kč bez DPH
Do 7 pracovních dní Do 7 pracovních dní Do 7 pracovních dní Do 7 pracovních dní Zvolte variantu

DUB STORY

Na rozdíl například od stolků z borovice, kdy vyrábíme přímo ze dřeva, které pochází přímo z našeho lesa je to s dubem složitější. Dubu máme jen pár stromů a rozhodně je nechceme a nebudeme kácet jen kvůli tomu, že potřebujeme stolky. Vždy čekáme až naše stromy dosáhnou takzvané mýtní zralosti a je tak vhodno je z ekologického hlediska kácet. Tyto kousky tak pochází od souseda ze Seletic ve Středočeském kraji, kde je jich dostatek.

 

O PRODUKTU

Průměr je cca 50-55 centimetrů, máme pravidelnější i méně pravidelné kousky výška dřevného topu je 7 centimetrů, výška nohou je dle výběru v nabídce a jsou vyrobeny z oceli. Stolek dostanete už ve finálním stavu s přišroubovanými nohami. Nemusíte se tak už o nic starat. Po dokončení objednávky se s vámi spojíme a vybereme pro vás ideální řešení.

Pozor, při koupi je nutno mít na paměti, že si kupujete 100% přírodní materiál a dřevo v průběhu času může pomalu praskat, lehce měnit barvu, rozpínat se. Na fatální vady samozřejmě poskytujeme doživotní záruku, nikoliv však na přirozené procesy, kterým přírodní surové dřevo podléhá.

 

JAKÉ VYBRAT NOHY?

V nabídce se snažíme držet 4 rozměry nohou, které si můžete do objednávky nakonfigurovat. Kulatina má průměr 1 cm a je opravdu pevná a robustní.

20 cm se hodí například, pokud chcete desku použít jako podklad pod květináče nebo menší noční stolky (u stolků s menším průměrem). 

30 cm je výška, která už stačí například odkládacím stolkům nebo nižším konferenčním stolkům, samozřejmě jsou esteticky stále vhodné jako podklad pod květináče.

40 cm je ideální výška ke klasickým konferenčním stolkům.

70 cm je zase ideální ke klasickým jídelním nebo pracovním stolům, k takovým stolům si můžete sednout na klasickou židli.

 

DOPRAVA A PLATBA

Zboží je vyrobeno vždy na zakázku, vždy se ho snažíme vyrobit co nejdříve, makáme na tom proto i po večerech. Dopravit ho můžeme kurýrem DPD nebo Poštou. Nebo si objednávku můžete pickupnout na výdejně v Praze 5, Nádražní 3. 

 

Kategorie: Stoly
Materiál: Dřevo
Barva: Přírodní
Šířka: 55 cm
Hloubka: 55 cm