Masivní jídelní stůl Dub

Rozměr
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
18 798 Kč 15 535,54 Kč bez DPH
Do 14 pracovních dní

O PRODUKTU

Tak a je to tady. Chtěli jste velký masivní jídelní stůl. Tady ho máte! Celou story z výroby si můžete přečíst na blogu ZDE.

Jakýkoliv kousek z této nabídky vám dopravíme, můžete si být jisti, že budete nadšeni. Výrobu máme komplet ve svých rukách a dobře známe i stromy a lesy, ze kterých vyrábíme, tak se k této větě můžeme skutečně zavázat. Komplet kácení, sušení, manipulace, řezání, slepování, broušení, lakování, další broušení, další lakování, další broušení, další lakování, další broušení a další lakování:) děláme tak, jakoby měl stůl stát v naší jídelně.

Jednotlivé části masivního, 4 centimetry tlustého dubového dřeva jsou do sebe zapasovány přes předem vyfrézovanou drážku. Stůj je vyroben takovým způsobem, aby ho mohla zdědit minimálně další následující generace. Když na desku posadíte slona, vydrží. Desku také můžete použít jako přistávací rampu pro rakety. Použití ale doporučujeme hlavně do jídelny.

Už jsme si zvykli na příval individuálních požadavků a tak jsme připraveni na situaci, kdy budete potřebovat přisvětlit nebo přitmavit barvu laku. Kdy budete potřebovat rovnou hranu a nikoli "nadivoko" atd.. V takovém případě dejte vědět co nejkonkrétnější představu. Výrobnu na desky máme připravenou a jakou desku budete potřebovat, takovou vám uděláme. Na eshopu máme nějaké předpřipravené kousky, které dokážeme také nejrychleji vyrobit.

Ke stolu dostanete rovnou dvě industriální podnože v černé barvě vyrobených z ocelových plátů (2mm). Nohy pošleme v krabici zvlášť, ale součástí balení jsou šroubky a předvrtané díry v desce, na vás bude tak jen ta úplně finální sestava.

 

DOPRAVA A PLATBA

Zboží je vyrobeno vždy na zakázku, vždy se ho snažíme vyrobit co nejdříve, makáme na tom proto i po večerech. Dopravit ho můžeme kurýrem DPD nebo Poštou. Nebo si objednávku můžete pickupnout na výdejně v Praze 5, Nádražní 3.

Jen nám prosím zaplaťte předem, abychom s objednávkou opravdu mohli 100% počítat. Nebojte, nejsme podvodníci:).

Kategorie: Stoly