Masivní konferenční stůl dub, 60 x 60 cm

 

 

Výška
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
1 991 Kč 1 645,45 Kč bez DPH
Do 7 pracovních dní Do 7 pracovních dní Do 7 pracovních dní Zvolte variantu

O PRODUKTU

Celou story z výroby si můžete přečíst na blogu ZDE.

Jakýkoliv kousek z této nabídky vám dopravíme, můžete si být jisti, že budete nadšeni. Výrobu máme komplet ve svých rukách a dobře známe i stromy a lesy, ze kterých vyrábíme, tak se k této větě můžeme skutečně zavázat. Komplet kácení, sušení, manipulace, řezání, slepování, broušení, lakování, další broušení, další lakování, další broušení, další lakování, další broušení a další lakování:) děláme tak, jakoby měl stůl stát v našem obývacím pokoji.

Jednotlivé části masivního, 4 centimetry tlustého dubového dřeva jsou do sebe zapasovány přes předem vyfrézovanou drážku. Stůj je vyroben takovým způsobem, aby ho mohla zdědit minimálně další následující generace. Když na desku posadíte slona, vydrží. Desku také můžete použít jako přistávací rampu pro rakety. Použití ale doporučujeme hlavně do jídelny.

Už jsme si zvykli na příval individuálních požadavků a tak jsme připraveni na situaci, kdy budete potřebovat přisvětlit nebo přitmavit barvu laku. Kdy budete potřebovat hranu "nadivoko" atd.. V takovém případě dejte vědět co nejkonkrétnější představu. Výrobnu na desky máme připravenou a jakou desku budete potřebovat, takovou vám uděláme. 

Ke stolu dostanete rovnou i industriální podnože v černé barvě. Nohy pošleme v krabici zvlášť, ale součástí balení jsou šroubky a předvrtané díry v desce, na vás bude tak jen ta úplně finální sestava.

 

JAKÉ VYBRAT NOHY?

30 cm je výška, která už stačí například odkládacím stolkům nebo nižším konferenčním stolkům, samozřejmě jsou esteticky stále vhodné jako podklad pod květináče.

40 cm je ideální výška ke klasickým konferenčním stolkům.

70 cm vhodný jako menší jídelní nebo pracovní stolek ke klasické židli.

 

DOPRAVA A PLATBA

Zboží je vyrobeno vždy na zakázku, vždy se ho snažíme vyrobit co nejdříve, makáme na tom proto i po večerech. Dopravit ho můžeme kurýrem DPD nebo Poštou. Nebo si objednávku můžete pickupnout na výdejně v Praze 5, Nádražní 3.

Jen nám prosím zaplaťte předem, abychom s objednávkou opravdu mohli 100% počítat. Nebojte, nejsme podvodníci:).

Kategorie: Stoly
Materiál: Dřevo
Barva: Přírodní
Šířka: 60 cm
Hloubka: 60 cm