Walrus Oil na Masivní Dřevo a Prkénka Cutting Board Oil 237 ml

599 Kč 495,04 Kč bez DPH
Skladem v Praze, ihned k odeslání

O PRODUKTU

Pořídili jste si stolek nebo nábytek z masivního dřeva? Pak myslete na to, že je nutné jednou za čas dopřát dřevu dávku ošetření, aby vydrželo co nejdéle a bylo stále jako nové.

Walrus oil je vhodný na dřevěné stolky, stoly i na krájecí prkénka, jelikož je 100% bezpečný pro styk s potravinami. Olej je bez toxinů a syntetických látek a po použití se krásně vpije do dřeva a odpuzuje vodu i částice jídla. Ve dřevu se uzavřou póry a olej zanechá přirozenou kresbu dřeva, kterou zvýrazní a povrch je krásně hebký, jemný a matný

Je vhodné pravidelně nábytek ošetřovat, zhruba jednou až dvakrát ročně. Běžně je vhodné nábytek otírat suchým nebo lehce vlhkým látkovým hadříkem. K čištění dřeva nikdy nepoužívejte chemikálie!

Objem: 237 ml

Pro více informací mrkněte na náš článek o Walrus oil.  

 

APLIKACE

Olej lze nanášet na dřevo pomocí houbičky, hadříku nebo i ručně. Jestli budete chtít nanášet olej na dřevo, které předtím nebylo olejem ošetřeno, pak je vhodné použít brusný papír o hrubosti P320. Ideální je dát 2-3 vrstvy, s tím, že po každé vrstvě je dobré nechat dřevo 24 hodin zaschnout a mezi každou vrstvou je dobré opět velmi lehce dřevo obrousit a to brusným papírem hrubosti P500

Pokud dřevo ošetřené olejem znečistíte (např. vylitím tekutin), je to potřeba ihned odstranit, rychlým setřením. Olej odpuzuje vodu, ale má jen omezenou ochrannou funkci. V případě, že na dřevu zůstane nějaký flek od potravin nebo tekutin, je vhodné postižené místo jemně přebrousit brusným papírem o hrubosti P500 a následně opět ošetřit olejem.

Více informací o ošetření dřeva se můžete dočíst na našem blogu.

 

 

DOPRAVA 

Olej Walrus můžeme poslat Zásilkovnoukurýrem DPD nebo Poštou. Nebo si objednávku můžete pickupnout na výdejně v Praze 5.

 

 

Kód Kód: 968
Kategorie: Úprava Dřeva

Treesome vysazuje stromky

Treesome vysádza stromčeky

Chci zasadit strom
Při další brigádě pro něj najdeme místečko u Kolína.
Chcem zasadiť strom
Pri ďaľšej brigáde pre neho nájdeme miestečko pri Kolíne.
V rámci eshopu jezdíme pravidelně brigádničit do přírody. A vymysleli jsme, že byste nám mohli pomoct příspěvkem 59 Kč na nové sazeničky. O tom, co se s vaším příspěvkem bude dít, vás budeme informovat emailem. V rámci eshopu jazdíme pravidelne brigádničiť do prírody. A vymysleli sme, že by ste nám mohli pomôcť príspevkom €2,51 na nové sadeničky. O tom, čo sa s vašim príspevkom bude diať, vás budeme informovať emailom.