Prodejna & Kontakty

Kontakt

 

Nahoře na liště je standardní email a telefon. Eshop je otevřený nonstop, a stejně tak chceme být i my. Na odpověď na svůj emailový dotaz nebudete čekat dva dny, ale odpověď dostanete hned. Infolinku máme standardně pracovní dny 8:30 - 17:00, ale klidně zavolejte přímo velkýmu kápovi, ať se stará, kdykoliv. Tady je mobil na Luboše +420 725 777 333. 

 

T. +420 777 036 830   E. info@treesome.cz   

IG. @treesomedesign

 

 

zdravica

 

Výdejna a basecamp

 

Jakmile pro vás na výdejně připravíme zboží, přijde vám email. I v tomto emailu najdete informace, které potřebujete k odběru. Naši prodejnu naleznete na adrese Nádražní 3, Praha 5Otvíračka je PO - PÁ: 8:30 - 17:00

 
 

 
MHD to máte cca 3 minuty z metra Anděl (vestibul Na Knížecí) a nebo ze Smíchovského nádraží. Kousek je také tramvajová zastávka Na Knížecí nebo Plzeňka. Konkrétní spoj si můžete naplánovat třeba zde.
 

Pokud pojedete autem, tak si adresu zadejte do navigace nebo alespoň před cestou mrkněte na mapu nebo video ať zbytečně nebloudíte. Před domem je vždy dostatek parkovacích míst. 

Online pickup / showroom naleznete v prvním patře velké komerční budovy. Vstup do ní je přes dvůr, dveře jsou vedle výtahové zásobovací rampy, vždy odemčeny. Když už tu budete dejte si cestou něco na zub v @eaternia.jidelna z druhé strany budovy, mají tam samý dobroty!

  

IMG_5900-2

 

1 2

 

 

Snímek obrazovky 2020-01-07 v 16.51.24

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení