Prodejna & Kontakty

V říjnu 2022 se Treesome rozrostl a nyní se náš tým nachází na dvou různých místech. Pokud trefíte špatně, nebojte, jsou od sebe vzdálené opravdu jen kousek.

Nádražní 3, Praha 5 - Smíchov je expediční sklad a výdejní místo pro velké industriální podnože ke stolům či lavicím. Na této adrese máme opravdu silné kolegy, kteří vám podnože svezou výtahem a odnesou klidně až k autu. :)

Lidická 28, Praha 5 - Anděl je naše novější adresa, kde se nachází prodejna konferenčních stolků a jídelních stolů. Je zde také šikovný tým, který s vámi může probrat individuální realizace. Zároveň si zde můžete vyzvednout nejen stolek, ale i naše hairpin nohy. Pokud ale plánujete odvést větší počet kusů (30+), dejte nám raději předem vědět.

 

 

 

Infolinku máme standardně PO - PÁ 8:30 - 17:00, ale klidně zavolejte přímo velkýmu kápovi, ať se stará, kdykoliv. Tady je mobil na Luboše +420 725 777 333. 

 

T. +420 777 036 830   E. info@treesome.cz   

IG. @treesomedesign

 

 

 

LIDICKÁ 28, PRAHA 5 - ANDĚL

 PO - PÁ 8:30 - 17:00

Vstup do budovy je přes dvůr přímo z ulice Lidická - branou a hned po pravé straně prosklené dveře s výlohou.

 

 

 

 

NÁDRAŽNÍ 3, PRAHA 5 - SMÍCHOV

 PO - PÁ: 8:30 - 16:00 

Nacházíme se na Smíchově mezi dvěma železničními mosty, vstup do budovy je přes dvůr vedle cedule Growmania viz.obrázek. Správné dveře do budovy jsou označeny černou cedulkou, vedle výtahové zásobovací rampy, vždy odemčeny, stačí na ně pouze zatlačit (nemusíte zvonit), poté běžte do 1. patra. 
 
 

 

Treesome vysazuje stromky

Treesome vysádza stromčeky

Chci zasadit strom
Při další brigádě pro něj najdeme místečko u Kolína.
Chcem zasadiť strom
Pri ďaľšej brigáde pre neho nájdeme miestečko pri Kolíne.
V rámci eshopu jezdíme pravidelně brigádničit do přírody. A vymysleli jsme, že byste nám mohli pomoct příspěvkem 59 Kč na nové sazeničky. O tom, co se s vaším příspěvkem bude dít, vás budeme informovat emailem. V rámci eshopu jazdíme pravidelne brigádničiť do prírody. A vymysleli sme, že by ste nám mohli pomôcť príspevkom €2,51 na nové sadeničky. O tom, čo sa s vašim príspevkom bude diať, vás budeme informovať emailom.