Příběh našich Stolků & Hairpins

Prodáváme domácí "AjsBrejkry". Kousky, kterými se odlišíte od všech ikeáckých interiérů. Kusy, kterými se každá žena bude chlubit svým sousedům a její muž nikdy nezapomene, jak se jmenoval obchod, kde ho pořídili. Dal jsem dohromady pár přátel a společně jsme se pustili do výroby dřevěných stolků. Naší výhodou je, že máme vlastní les, snažíme se tak využít i dřevo ze stromů, které sázeli naši dědové. V tradici péče o přírodu pokračujeme. K ceně vystavených produktů vždy připočteme nějaké drobné jako příspěvek na nové sazenice. Kultivaci lesa a blízkého okolí dotujeme dlouhodobě i ze svých peněženek.

 

Tak co, zaujalo vás to? Mrkněte na nabídku stolků a kupte si jeden!

 

1_2

 

Ke stolkům vrtáme kovové industriální nohy z krouceného drátu. Celek tak tvoří zajímavou kombinaci elegantních subtilních hairpin nohou a surové neopracované dřevěné desky. Dříve jsme prodávali jen celé hotové stoly, ale v březnu 2020 celý svět ochromil corona virus a spoustu z vás nám začlo psát, že se doma nudí a chtějí kutit. Dostávali jsme tak spoustu dotazů právě jen na nohy. Zda by nešly prodat samostatně, že si desku vyrobíte nebo renovujete sami. Vaše hromadná iniciativa se nám docela líbila, tak jsme individuálně vypouštěli i samotné nožky k vám domů. Zanedlouho nám začalo chodit spoustu fotek z domácností a my jen udiveně přihlíželi, co vše se s nohami dá vyrobit. Nabídku jsme tak napevno rozšířili o nohy. Protože s kovem moc neumíme a výrobu jsme vůbec nestíhali, sehnali jsme na ně špičkového dodavatele. Teď jich prodáváme mnoho druhů. Ve své dílně je lakujeme do vícero barev a dále nadšeně sledujeme vaše hotová díla

 

Mrkněte na nabídku hairpins ze story a pár si jich nakupte!

 

14

 

15

 

16

 

17

 

18

 

19

 

Jsme rádi, že jste dočetli až dokonce téhle dlouhé prezentace, velice si vážíme vaší pozornosti. Pokud se nakonec rozhodnete koupit nějaký stolek nebo si ho nakonec vyrobíte sami a přidáte naše podnože, budeme vám velice vděčni. A náš les také.