Náš příběh

Vítejte v Treesome.

Pojďte nakouknout do tajů našeho lesa a přečtěte si náš příběh.

Prodáváme domácí "AjsBrejkry". Kousky, kterými se odlišíte od všech fádních interiérů. Každá žena ve své domácnosti se jimi bude chlubit svým sousedům a její muž nikdy nezapomene, jak se jmenoval obchod, kde je pořídili.

Poctivě. Rukama. S láskou. ❤

 

No a jak to vlastně všechno začalo? Mé jméno je Luboš. Už od malička jsem chtěl podnikat a chtěl jsem svobodu rozhodování a mít to všechno sám pod kontrolou. Nejstarší oficiální projekt je z roku 2014, kdy jsem založil fashion obchod Dreamstock. Ale u značkové módy mi chyběl bližší vztah k produktu, přidaná hodnota a hlubší smysl.
 

 

2020
Píše se temný korona únor 2020 - stodola v Kolíně plná dřeva z našeho rodinného lesa, s tátou brousíme první dřevěné kulaté špalky a tak vlastně zakládáme dřevovýrobu Treesome. S prutovými hairpin nohami, které nechávám vyrábět vznikne první kompletní stolek.

 Na eshopu máme čím dál častější poptávky jen po prutových nohách - hairpin podnožích a tak je dáváme jako separátní novinku v nabídce - vzniká kovovýroba Treesome.

Březen téhož roku stále roste poptávka díky které musíme přejít na sériovou výrobu hairpin nohou ze spřátelené dílny v České republice. Je to pro nás velký krok uvolnit část naší výroby někomu jinému. Dáváme si za podmínku zachovat maximálně osobní a vřelé obchodní vztahy.

Během roku 2020 zjišťujeme, že byste chtěli naše kulaté přírodní stolky i z jiných druhů dřeva, než které máme k dispozici v našem lese. Proto začínáme nakupovat dřevo i od sousedních lesů.

 Je konec roku 2020 a už s tátou přestáváme stíhat vyrábět kulaté dřevěné stolky, a tak nám začíná pomáhat můj švagr. Počet našich zaměstnanců se zvyšuje nejen ve výrobě, ale také v zákaznické podpoře a marketingu. V rámci toho marketingu zakládáme další eshop zaměřený na mediální tvorbu Fotověci.cz. A tak se rozhodujeme a pronajímáme výdejnu a sklad v Praze 5, odkud řídíme veškerou naši činnost.

2021
Píše se rok 2021, rozšiřujeme naši dřevovýrobu o deskové jídelní stoly a kovovýrobu o těžké železné industriální podnože.

2022
Nestíháme vyrábět a tak padají další velká rozhodnutí. Začínáme spolupracovat s dalšími českými dílnami. Naše firma roste, vylepšujeme e-shop, rozšiřujeme nabídku a otevíráme náš první obchod v centru Prahy na Andělu, nedaleko našeho skladu.

2023
Už je nás ve firmě 10 a máme další navazující provozy, které nám pomáhají s výrobou. Vše řídíme z Prahy a snažíme se zefektivnit celou logistiku, abychom stále zachovali perfektní osobní přístup a špičkový servis.

Za ty 3 roky se toho hodně změnilo. Ale hodně toho taky zůstalo. Stále jsme parta dobrých přátel, stále se pravidelně staráme o náš les, ze kterého stále bereme některé naše dřevo. Přestože toho máme hodně, pořád jsme žhaví do nových zakázek, obchodů, spoluprací a celkového rozvoje. A to s důrazem na lokálnost, lásku k přírodě, přátelské vztahy a to hlavní a nejdůležitější na konec - na vztah s vámi, s našimi zákazníky. 

 

 

 

Zdraví Luboš, founder celýho kolotoče

 

Treesome vysazuje stromky

Treesome vysádza stromčeky

Chci zasadit strom
Při další brigádě pro něj najdeme místečko u Kolína.
Chcem zasadiť strom
Pri ďaľšej brigáde pre neho nájdeme miestečko pri Kolíne.
V rámci eshopu jezdíme pravidelně brigádničit do přírody. A vymysleli jsme, že byste nám mohli pomoct příspěvkem 59 Kč na nové sazeničky. O tom, co se s vaším příspěvkem bude dít, vás budeme informovat emailem. V rámci eshopu jazdíme pravidelne brigádničiť do prírody. A vymysleli sme, že by ste nám mohli pomôcť príspevkom €2,51 na nové sadeničky. O tom, čo sa s vašim príspevkom bude diať, vás budeme informovať emailom.