Tohle jsme my

Naše mise

Prodáváme domácí "AjsBrejkry". Kousky, kterými se odlišíte od všech fádních interiérů. Každá žena ve své domácnosti se jimi bude chlubit svým sousedům a její muž nikdy nezapomene, jak se jmenoval obchod, kde ho pořídili.  

 

zdravica

 

Dal jsem dohromady pár přátel a společně vyrábíme a prodáváme nábytek. Děláme to sami, z českých surovin a jak nejlépe dokážeme. Jo a spoustu dřeva pochází přímo z našeho lesa

 

2_3

 

3_3

 

4_3

 

5_3

 

6_2

 

7

 

 

A jak to všechno děláme?

Tak začneme třeba novou a velmi nadějnou spolupraci se známým, kovářem Filipem, který nám nově dělá kovové individuální zakázky na podnože a doplňky ze železa. Dosud jsme vyráběli totiž jen série, co máme v nabídce. Jenomže to bude tak už naše druhá dílna na kovovýrobu, tu první totiž máme u Škodovky v BoleslaviTovárna v Boleslavi nám totiž neumožňovala plnit vaše individuální přání a tak jsme našli řešení!

 

My_a_Treesome_Titulka

Červené špendlíky na mapě - naše provozy a klíčové spolupráce.

 

Opodál v Seleticích tam máme i další menší truhlářskou dílnu, kde vyrábí některé stolky švagr s bráchou a strejdou (kovo a truhlařina špendlíky nahoře nad Prahou). V původní dílně u Prahy (špendlík vlevo od Prahy) jsme s tátou totiž kapacitně úplně přestali stíhat zpracovávat všechny vaše objednávky a všechno dřevo z našeho lesa, které se často suší ve stodole u prarodičů v Kolíně (špendlík vpravo od Prahy).

 

My a Treesome Titulka (kopie 2)

Táta a já při tom, jak nic nestíháme.

 

No a celej tenhle kolotoč se snažíme ukočírovat z kanceláří v centru Prahy, kde máme i průběžný sklad a takovou provizorní výdejnu. No, takže tak. Je vám to teď už všechno jasnější? Pokud ne, tak nezoufejte, my v tom taky občas trochu plaveme. Pohání nás ale neskutečná energie, která z těch spoluprací a vazeb srší a také energie a feedback od vás, to nás žene dopředu každý den a moc si toho vážíme.

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení