Tohle jsme my

Naše mise

Prodáváme domácí "AjsBrejkry". Kousky, kterými se odlišíte od všech fádních interiérů. Každá žena ve své domácnosti se jimi bude chlubit svým sousedům a její muž nikdy nezapomene, jak se jmenoval obchod, kde ho pořídili.  

 

 

Dal jsem dohromady pár přátel a společně vyrábíme a prodáváme nábytek. Děláme to sami, z českých surovin a jak nejlépe dokážeme. Jo a spoustu dřeva pochází přímo z našeho lesa

 

2_3

 

3_3

 

4_3

 

5_3

 

6_2

 

7

 

 

A jak to všechno děláme?

Tak začneme třeba novou a velmi nadějnou spolupraci se známým, kovářem Filipem, který nám nově dělá kovové individuální zakázky na podnože a doplňky ze železa. Dosud jsme vyráběli totiž jen série, co máme v nabídce. Jenomže to bude tak už naše druhá dílna na kovovýrobu, tu první totiž máme u Škodovky v BoleslaviTovárna v Boleslavi nám totiž neumožňovala plnit vaše individuální přání a tak jsme našli řešení!

 

My_a_Treesome_Titulka

Červené špendlíky na mapě - naše provozy a klíčové spolupráce.

 

Opodál v Seleticích tam máme i další menší truhlářskou dílnu, kde vyrábí některé stolky švagr s bráchou a strejdou (kovo a truhlařina špendlíky nahoře nad Prahou). V původní dílně u Prahy (špendlík vlevo od Prahy) jsme s tátou totiž kapacitně úplně přestali stíhat zpracovávat všechny vaše objednávky a všechno dřevo z našeho lesa, které se často suší ve stodole u prarodičů v Kolíně (špendlík vpravo od Prahy).

 

My a Treesome Titulka (kopie 2)

Táta a já při tom, jak nic nestíháme.

 

No a celej tenhle kolotoč se snažíme ukočírovat z kanceláří v centru Prahy, kde máme i průběžný sklad a takovou provizorní výdejnu. No, takže tak. Je vám to teď už všechno jasnější? Pokud ne, tak nezoufejte, my v tom taky občas trochu plaveme. Pohání nás ale neskutečná energie, která z těch spoluprací a vazeb srší a také energie a feedback od vás, to nás žene dopředu každý den a moc si toho vážíme.

 

 

Treesome vysazuje stromky

Treesome vysádza stromčeky

Chci zasadit strom
Při další brigádě pro něj najdeme místečko u Kolína.
Chcem zasadiť strom
Pri ďaľšej brigáde pre neho nájdeme miestečko pri Kolíne.
V rámci eshopu jezdíme pravidelně brigádničit do přírody. A vymysleli jsme, že byste nám mohli pomoct příspěvkem 59 Kč na nové sazeničky. O tom, co se s vaším příspěvkem bude dít, vás budeme informovat emailem. V rámci eshopu jazdíme pravidelne brigádničiť do prírody. A vymysleli sme, že by ste nám mohli pomôcť príspevkom €2,51 na nové sadeničky. O tom, čo sa s vašim príspevkom bude diať, vás budeme informovať emailom.