Stroje a dílna

Eshop, který se zabývá výrobou dřevěných a kovových výrobků, nabízí různé mašinky a stroje k prodeji? 🤔 Ano, je to tak a vysvětlíme, proč. 😁

Díky tomu, že jsme potřebovali nějakým způsobem opracovávat dřevo, tak jsme si na to udělali rovnou celý hobby eshop s produkty do dílny Hobbyvěci.

V rámci Hobbyvěcí a polemiky o tom, jak bychom ty svoje byznysy mohli ještě více propojit nás napadlo, že kategorii dílny šoupneme i na Treesome. Hodně z vás jste totiž domácí kutilové, co si rádi hrají se dřevem a obecně s designem, tak bychom vám rádi nabídli pomocníky, které pomáhají nám a stejně tak by mohly pomoct i vám, co myslíte? Mrkněte na to! Nejsou to jen produkty co nabízíme, velice nám záleží na odbornosti a vzdělání👨🏽‍🎓 a tak se pravidelně školíme a na infolince vám s radostí pomůžeme a vybereme pro vás na míru ideální stroj. A nebo se u nás prostě rovnou stavte v pražské prodejně a vyřešíme to osobně! 

Cena

39934999
139934999

Značky

Položek k zobrazení: 7
7 položek celkem

Treesome vysazuje stromky

Treesome vysádza stromčeky

Chci zasadit strom
Při další brigádě pro něj najdeme místečko u Kolína.
Chcem zasadiť strom
Pri ďaľšej brigáde pre neho nájdeme miestečko pri Kolíne.
V rámci eshopu jezdíme pravidelně brigádničit do přírody. A vymysleli jsme, že byste nám mohli pomoct příspěvkem 59 Kč na nové sazeničky. O tom, co se s vaším příspěvkem bude dít, vás budeme informovat emailem. V rámci eshopu jazdíme pravidelne brigádničiť do prírody. A vymysleli sme, že by ste nám mohli pomôcť príspevkom €2,51 na nové sadeničky. O tom, čo sa s vašim príspevkom bude diať, vás budeme informovať emailom.