Na zakázku

Děláme i individuální projekty na přání, pokud vás naše práce zajímá, napište a třeba se domluvíme. Komunikujeme rychle, dodržujeme termíny a hlavně. Svou práci máme rádi. Tak se nebojte.

Specializujeme se hlavně na výbavu interiérů, práci se dřevem a kovem. Projekt dokážeme podchytit od prvních návrhů a vizualizací přes samotné zpracování až po dopravu a instalaci na místě. Máme rádi zajímavé realizace, co mají duši. Líbí se nám, když pracujeme pro někoho, komu záleží na detailech a dokáže je ocenit. 

Jsme ale nakloněni i k subdodávkám. Skladem se například snažíme držet stovky podnoží, které pak můžete použít k vlastním nápadům. 

 

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

 

 

A co už máme za sebou? Krom provozu eshopu a souvisejících aktivit jsme už pár zakázek úspěšně dokončili. Tohle jsou krátké story každé z nich. Mrkněte se, budeme rádi, když budete součástí dalšího takového příběhu. Pro více naší tvorby mrkněte SEM pro inspiraci.

 

Jídelní stůl a lavice pro slečnu Janu.

 

Regály pro pana Bronislava

 

Interiér, Kavárna Kopka 12 pražská náplavka

 

 

Jídelní stoly, restaurace Praha 1

 

 

Barové stoličky, Bar Praha 1

 

 

Snímek obrazovky 2020-01-07 v 16.51.24

Treesome vysazuje stromky

Treesome vysádza stromčeky

Chci zasadit strom
Při další brigádě pro něj najdeme místečko u Kolína.
Chcem zasadiť strom
Pri ďaľšej brigáde pre neho nájdeme miestečko pri Kolíne.
V rámci eshopu jezdíme pravidelně brigádničit do přírody. A vymysleli jsme, že byste nám mohli pomoct příspěvkem 59 Kč na nové sazeničky. O tom, co se s vaším příspěvkem bude dít, vás budeme informovat emailem. V rámci eshopu jazdíme pravidelne brigádničiť do prírody. A vymysleli sme, že by ste nám mohli pomôcť príspevkom €2,51 na nové sadeničky. O tom, čo sa s vašim príspevkom bude diať, vás budeme informovať emailom.