Krize = Příležitost, Hairpin nohy, příběh pokračuje:)

1 minutka čtení.
Snímek obrazovky 2020-05-16 v 13.01.30

Asi před týdnem jsem psal o tom, jak se nám prodej hairpin nohou nejprve pořádně prodejně zvrhnul a poté úplně zkolabovalOd té doby se s původním výrobcem snažím všelijak domluvit, pomoct mu rychle sehnat další materiál a celý proces popohnat, jak to jen jde. Poptával jsem i jiné výrobce v ČR, až jsem nakonec narazil na firmu, kterou všichni dobře znáte. Je to Škodovka z Boleslavi a její smluvní výrobce kovových komponentů do karoserií. Vyrábí například i pro Porsche a Audi z Německa. I když jsem tomu úplně nevěřil, vím, že příležitosti se mají chytit za pačesy i když je pravděpodobnost úspěchu malá. 

 

Podařilo se mi tak sjednat schůzku. A tak jsem sednul do auta a vyrazil za dobrodružstvím:). Po poměrně dlouhém jednání, nakonec vzešel příslib ze strany výrobce, že první objednávka bude dodána na hraně května a června. Teoreticky je tam možnost i dlouhodobé spolupráce. 

 

Takže pokud se to opravdu skutečně podaří realizovat, tak od teď budou vyrábět pro Škodu, Porsche a ... Treesome. Až vám někdo někdy bude říkat, že něco není možný, tak si tohle přečtěte znovu:). 

 

Další info o tomhle procesu snad už dostanete přímo od kolegy Máry, který zajišťuje distribuci a pošle info o dostupnosti a finálním vyřízení objednávky.

 

Pěkný víkend. Luboš

IMG_4012

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení