Noha story

4 minutky čtení.

Moje jméno je Luboš Nouzák a jsem tvůrce Treesome. Píše se březen 2020. Těžká doba, #treesome neni úplně něco, na čem bychom chtěli vydělávat miliony, spíš je to hobby a trochu náš životní styl. Jenže tím pádem máme teď v souvislosti s těma lumpama netopýrama spoustu starostí kolem a času na tyhle krásný stolky moc nezbývá. Co je ale důlězitý a co chci říct⚠️.

 

Spoustu z vás doma kutí a píše mi, jestli by nešly vyrobit a prodat jen ty černé #hairpin nohy. Že desku si vyrobíte nebo renovujete sami. A mně se ta vaše iniciativa a aktivita líbí. Tak jsou teď na eshopu na prodej i zvlášť. Nikde jinde na internetu jsme je levněji nenašli. Tak to berem jako takovou podporu českého kutilství. Nezabere nám to moc práce a vy se tím aspoň zabavíte a přijdete na jiné myšlenky. Hlavně při tom svém kutilství prosím nemějte zapnutý zprávy na Nově. Tak a teď bych ten příběh nejradši ukončil, jenže.. Pod obrázkem to pokračuje.

  

NohaStory

 

 

Začátkem května 2020 se stal průšvih. Náš výrobce přestal stíhat výrobu #hairpin nohou. Jenže my jsme vás nechali vesele nakupovat dál. Takhle jste nakoupili stovky nohou, které jsme neměli a na zakázku se měly stihnout dovyrobit do 7 dní. Jenže náš výrobce selhal. Materiál prostě došel a najednou nastal kolaps. 

 

Každé jednotlivé objednávce jsem se osobně omluvil a navrhnul různá řešení. Jedno z nich bylo mi dát důvěru, že ty nohy prostě do třech týdnů seženeme a šmitec. Další základní nabízené východisko bylo prostě vrátit peníze.

 

A stalo se něco pro mě absolutně neuvěřitelnýho. Refundoval jsem dohromady jen dvě objednávky. To mě opravdu neskutečně motivovalo okamžitě dlužné zboží sehnat jinde. Hledal jsem prodejce a výrobce po celé Evropě. Nakonec mě ta rešerše dostala až k firmě, kterou asi všichni znáte. Je to Škodovka z Boleslavi a její smluvní výrobce kovových komponentů do karoserií. Vyrábí například i pro #Porsche nebo #audi.

  

Snímek obrazovky 2020-05-27 v 17.06.53

 

Podařilo se mi sjednat schůzku a na ní se stala další neuvěřitelná věc. Dohodli jsme první dodávku hairpin nohou k vašim stolkům do konce měsíce. Takže od teď budou v Boleslavi vyrábět pro Škodu, Porsche a .. Treesome! Až vám někdo někdy bude říkat, že něco není možný, tak si tohle přečtěte znova.

 

Tak a tohle je prozatím konec, snad už žádný virkule řešit nebudeme muset, ne kvůli tomu, že by nás nebavilo řešit problémy, ale hlavně proto, že je tenhle článek už opravdu dlouhej:).

 

Zdraví Luboš z Treesome.

IMG_4012

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení