Jídelní stůl story

Tak a je to tady. Chtěli jste velký masivní jídelní stůl, zde jej tedy máte!

Psali jste nám chvíli po odstartování eshopu. Dlouho jsme tomu odolávali, protože jsme mikropodnik s mikrodílničkou a vyrobit něco takového pro nás bylo velmi náročné. Abychom tuto produkci zvládli, přizvali jsme si na pomoc kolegu Lukáše s jeho strýcem a jejich dílnou v Seleticích u Mladé Boleslavi. První kousky jsou přímo z našich vlastních zásob, pokud naše dřevo nebude stačit, máme uzavřenou spolupráci se Seletickou pilou.

Už jsme si zvykli na příval individuálních požadavků, a tudíž jsme připraveni na situaci, kdy budete potřebovat zesvětlit nebo ztmavit barvu laku, zda budete potřebovat rovnou hranu, a ne "divoko" atd ... Výrobnu na desky máme připravenou, uděláme Vám takovou desku, jakou budete potřebovat. Na eshopu máme nějaké předpřipravené kousky, které dokážeme vyrobit nejrychleji.

Jakýkoliv kousek vám dopravíme, můžete si být jisti, že budete nadšeni. Výrobu máme kompletně ve svých rukou a dobře známe i stromy i lesy, z nichž vyrábíme, tímto ručíme. Komplet kácení, sušení, manipulaci, řezání, slepování, broušení, lakování, další broušení, další lakování, další broušení, další lakování, další broušení a další lakování děláme tak, jako by měl stůl stát v naší jídelně.

Jednotlivé části masivního, 4 cm hrubého dubového dřeva jsou do sebe zapasovány přes předem vyfrézovanou drážku. Stůl je vyroben tak, aby ho mohla zdědit minimálně další následující generace. Posaďte na desku slona, ​​vydrží vám. Desku také můžete použít jako přistávací rampu pro rakety, doporučujeme ji však hlavně do jídelny. 

 

158005153_235668458235834_4750566413639618642_n

Tak takto nějak vypadal náš úplně první kousek v dílně ještě před lakovačkou, po které je stůl samozřejmě 100% vodotěsný, a lze jej klidně i dva dny v kuse zalévat červeným vínem, deska to vydrží . Pro lepší představu v interiéru jsme vybrali pro nás velmi blízkou lokaci. Jedná se o studio na půdě naší smíchovské základně, kde máme sklad i kancelář. Kompletní osvětlovací foto techniku jsme použili přímo z vlastního skladu eshopu, který máme pod palcem:)

 IMG_6782

 

IMG_6807

 

IMG_6792

 

IMG_6791