Dřevěné Fotoalbum na Šířku A4 Možnost Gravírování

Gravírování
499 Kč 412,40 Kč bez DPH
Předobjednávka, dodání cca 7 dní

O produktu

Uchovávejte své vzpomínky v krásném a originálním čistě přírodním dřevěném fotoalbu. Fotoalbum si vyrábíme sami, má pevné dřevěné desky uchycené kovovými kroužky a uvnitř najdete 20 křídových pevných papírů. Když budete chtít, tak vám na desky můžeme za příplatek nechat vygravírovat libovolný název, logo nebo obrázek, dle vašich preferencí. Můžete tak udělat radost nejen sobě, ale třeba i svým blízkým a obdarovat je originálním dárkem. Věřte, že budou opravdu nadšení.

Fotoalbum může mít lehká opálení z důvodu výřezu gravírkou a drobné "nedokonalosti" na deskách, které jsou běžnou součástí dřevěné překližky.

K albu doporučujeme rovnou přikoupit fotorůžky. S těmito malými pomocníky můžete snadno a rychle vlepit vaše oblíbené fotky do alba. Drží opravdu pevně a tak se nemusíte bát, že by některá z vašich drahocenných vzpomínek z alba vypadla.

Pokud zvolíte příplatek gravírování, požádáme vás o zaslání návrhu, případně můžete vše domluvit s naším designerem z našeho druhého eshopu Fotověci.cz. Můžete si také zvolit i již vygravírované fotoalba s naší předlohou

 • Desky: A4, překližka 4 mm
 • Papíry: 20 ks, křídové 250g/m2
 • Kovové kroužky
 • Album neobsahuje fotorůžky

Doprava

Zboží můžeme dopravit dopravcem dle nabídky v objednávce. Nebo si objednávku můžete pickupnout na výdejně v Praze.

 


          
Kód Kód: 1748
Kategorie: Dřevěná fotoalba

Treesome vysazuje stromky

Treesome vysádza stromčeky

Chci zasadit strom
Při další brigádě pro něj najdeme místečko u Kolína.
Chcem zasadiť strom
Pri ďaľšej brigáde pre neho nájdeme miestečko pri Kolíne.
V rámci eshopu jezdíme pravidelně brigádničit do přírody. A vymysleli jsme, že byste nám mohli pomoct příspěvkem 59 Kč na nové sazeničky. O tom, co se s vaším příspěvkem bude dít, vás budeme informovat emailem. V rámci eshopu jazdíme pravidelne brigádničiť do prírody. A vymysleli sme, že by ste nám mohli pomôcť príspevkom €2,51 na nové sadeničky. O tom, čo sa s vašim príspevkom bude diať, vás budeme informovať emailom.