Dřevěný Přírodní Špalek Jasan 26-28 x 50 cm s Policí

Dostupnost Skladem v Praze, ihned k odeslání
Možnosti doručení
Kód: 2052
2 699 Kč 2 230,58 Kč bez DPH
Dřevěný Přírodní Špalek Jasan 26-28 x 50 cm s Policí
Dřevěný Přírodní Špalek Jasan 26-28 x 50 cm s Policí
Novinka

O ŠPALKU

V jednoduchosti je krása. Přírodní špalek vnese do vašeho bytu kousek čisté přírody, vůni dřeva a krásně zútulní váš domov. Špalek lze použít jako odkládací stolek do obýváku k pohovce, do předsíně jako dekorace pod květinu nebo jako noční stolek či stoličku na sezení. Využití se meze nekladou. Špalek má navíc stylovou poličku ideální na odložení knížky nebo různých drobností, které chcete mít po ruce.

Špalky jsou vyráběné kompletně v České republice z přírodního jasanového dřeva a jejich výška činí 50 cm a šíře se pohybuje okolo 26-28 cm v závislosti na daném kusu. Výška police je 9-10 cm. Co kus, to originál.

Finální úprava dřeva je čistě přírodní, není ošetřen žádným lakem ani olejem. Pokud by se na špalku udělaly nějaké čmouhy, např. od bot při používání špalku jako stoličky, tak stačí použít jemný brusný papír a špalek lehce obrousit. Zároveň můžete špalek ošetřit některým z našich produktů k péči o dřevo.

Špalky jsou z přírodního dřeva, které pracuje a může se tak stát, že je někde lehce naprasklé nebo může naprasknout v budoucnu. Dřevo ale sušíme tak, aby pravděpodobnost praskání byla co nejmenší.

Špalek také disponuje látkovými podložkami, a to z důvodu větrání dřeva na podlaze, aby nenavlhlo. Zároveň tak nepoškrábete podlahu. Doporučujeme tyto podložky nesundavat.

Cena je za 1 kus. 

DOPRAVA

Špalek si můžete objednat a vyzvednout osobně na naší výdejně v Praze. Špalek můžeme také poslat kurýrem nebo Poštou. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Krychle & Špalky
Materiál: Jasan
Ošetření: Bez ošetření
Váha: 30 kg

Treesome vysazuje stromky

Treesome vysádza stromčeky

Chci zasadit strom
Při další brigádě pro něj najdeme místečko u Kolína.
Chcem zasadiť strom
Pri ďaľšej brigáde pre neho nájdeme miestečko pri Kolíne.
V rámci eshopu jezdíme pravidelně brigádničit do přírody. A vymysleli jsme, že byste nám mohli pomoct příspěvkem 59 Kč na nové sazeničky. O tom, co se s vaším příspěvkem bude dít, vás budeme informovat emailem. V rámci eshopu jazdíme pravidelne brigádničiť do prírody. A vymysleli sme, že by ste nám mohli pomôcť príspevkom €2,51 na nové sadeničky. O tom, čo sa s vašim príspevkom bude diať, vás budeme informovať emailom.