Dřevěný Přírodní Špalek Jasan 30-40 x 40 cm

1 899 Kč 1 569,42 Kč bez DPH
Skladem v Praze, ihned k odeslání

O ŠPALKU

V jednoduchosti je krása. Přírodní špalek vnese do vašeho bytu kousek čisté přírody, vůni dřeva a krásně zútulní váš domov. Špalek lze použít jako odkládací stolek do obýváku k pohovce, do předsíně jako dekorace pod květinu nebo jako noční stolek či stoličku na sezení. Využití se meze nekladou. 

Špalky jsou vyráběné kompletně v České republice z přírodního jasanového dřeva a jejich výška činí 40 cm a šíře se pohybuje okolo 30-40 cm v závislosti na daném kusu. Co kus, to originál.

Finální úprava dřeva je čistě přírodní, není ošetřen žádným lakem ani olejem. Pokud by se na špalku udělaly nějaké čmouhy, např. od bot při používání špalku jako stoličky, tak stačí použít jemný brusný papír a špalek lehce obrousit. Zároveň můžete špalek ošetřit olejem - např. námi ověřeným Walrusem.

Špalek také disponuje látkovými podložkami, a to z důvodu větrání dřeva na podlaze, aby nenavlhlo. Zároveň tak nepoškrábete podlahu. Doporučujeme tyto podložky nesundavat.

Cena je za 1 kus. 

 

DOPRAVA 

Špalek si můžete objednat a vyzvednout osobně na naší výdejně v Praze. Nebo se rovnou stavte a omrkněte i jiné kusy. Stolek můžeme také poslat kurýrem nebo Poštou. 

  

Kód Kód: 1203
Kategorie: Krychle & Špalky
Materiál: Jasan
Ošetření: Bez ošetření
Váha: 20-25 kg