Atomstack M4 Vláknový Fiber Infračervený Laser Gravírka 20W

42 999 Kč 35 536,36 Kč bez DPH
Skladem v Praze, ihned k odeslání

O produktu

Pokud sháníte opravdu extrémně výkonný fiber vláknový laser za naprosto nepřekonatelnou cenu, pojďme si to přečíst dále! Tento kousek se pyšní unikátní lehkou a jednoduchou konstrukcí, která ale neztrácí nic na výkonu. Oproti klasickým těžkým průmyslovým fiber laserům ušetříte s Atomstack M4 minimálně několik desítek tisíc korun a také několik desítek kilogramů na hmotnosti. Na našem druhém eshopu Hobbyvěci se gravírkami dlouhodobě zabýváme a stali jsme se oficiálními distributory této značky v ČR. 

 

Červený laser této gravírky se vyznačuje vlnovou délkou, která mu umožňuje dosahovat výjimečné přesnosti. V porovnání s běžnými diodovými lasery gravíruje s neuvěřitelnou lehkostí a v nevídané rychlosti prakticky jakýkoliv typ kovu. Skvěle se uplatní i při práci s nekovovými materiály, jako je keramika, kámen, kůže a dřevo. Právě jeho schopnost detailně a efektivně gravírovat do různých dřevěných povrchů dělá z tohoto typu laseru ideální nástroj pro zpracování dřeva a tvorbu personalizovaných dřevěných výrobků.

Flexibilitu a univerzálnost stroje mu dodává statická základna, která ale není tak úplně statická, protože umožňuje odejmout dno a tak můžete gravírovat různě velké předměty včetně těch, které by se normálně do konstrukce gravírky nevmístily. Celé dno lze také odejmout úplně, nasadit místo něj gravírovací krytku a s tou pak cestovat po bytě nebo po firmě a Atomstack M4 používat jako takové megavýkonné laserové razítko. Přátelské uživatelské prostředí také umocňuje opakovací tlačítko, díky kterému můžete být velmi efektivní při sériovém gravírování. Konektivitu zajišťuje USB port a software zdarma SeaCAD, který dokáže zpracovat drtivou většinu grafických formátů.

 • Gravírovací plocha: 70 x 70 mm
 • Hmotnost stroje: 5,89 kg
 • Materiál: hliník, ocel
 • Výkon: 20W Red Light (fiber lasery pracují s jinou vlnovou délkou než klasické CNC diodové lasery, proto není vhodné porovnávat výkon mezi těmito principiálně odlišnými technologiemi)
 • Životnost laseru: 30000H
 • Rychlost gravírování: až 12000 mm/s, až 35 krát rychlejší než nejrychlejší diodové stroje na trhu
 • Ohnisko laseru (přesnost): <0,001 mm
 • Vlnová délka laseru: 1064nm
 • Rozměry stroje: 320 * 200 * 255 mm
 • Příkon: AC 100 - 240 V
 • Konektivita: USB rozhraní
 • Laserový software: SeaCAD5.1 (zdarma na Windows)
 • Vhodné na materiály: kovy a slitiny, vzácné kovy (zlato, stříbro, titan), oxidy kovů, materiál ABS, epoxidová pryskyřice, kůže, dřevo (lakované), keramika (lakovaná), kámen atd.
 • Fotoveci / Hobbyvěci jsou oficiálním distributorem Atomstack, poskytujeme záruční i pozáruční servis a poradenství

Dokumentace ke stažení

Obsah balení

 • 1x konstrukce gravírky a jejího příslušenství viz galerie

Bezpečnost

Tento gravírovací stroj je bezpečnostní třídy 4 a může způsobit vážné a trvalé poškození nebo úplnou ztrátu zraku, popálení a jiné úrazy. Nikdy se nekoukejte přímo do laseru a to ani s ochrannými brýlemi. Nenechávejte se strojem pracovat děti. Odražený paprsek na vzdálenost několika metrů může způsobit slepotu. Zároveň může odraz laseru způsobit vznícení některých materiálů a hrozí tak vznik požáru. Nikdy tak nenechávejte přístroj bez dozoru a po použití ho vždy vypněte, nejlépe ze zdroje napájení.

Showroom

Zboží si můžete pickupnout osobně každý všední den v Praze na Nádražní 349/3. Máte k tomuto produktu technické dotazy a chtěli byste ho předvést? Na adrese máme specializovaný showroom se zkušenými techniky. Vždy je ale lepší dát vědět předem na tel. číslo +420 792 641 911.

                                                           

Kód Kód: D96/2
Kategorie: Gravírky
Mobilní aplikace: Ne
Rychlost: 300 mm/s a více
Výkon: 20 W a více, 10-20 W

Video ukázka

Treesome vysazuje stromky

Treesome vysádza stromčeky

Chci zasadit strom
Při další brigádě pro něj najdeme místečko u Kolína.
Chcem zasadiť strom
Pri ďaľšej brigáde pre neho nájdeme miestečko pri Kolíne.
V rámci eshopu jezdíme pravidelně brigádničit do přírody. A vymysleli jsme, že byste nám mohli pomoct příspěvkem 59 Kč na nové sazeničky. O tom, co se s vaším příspěvkem bude dít, vás budeme informovat emailem. V rámci eshopu jazdíme pravidelne brigádničiť do prírody. A vymysleli sme, že by ste nám mohli pomôcť príspevkom €2,51 na nové sadeničky. O tom, čo sa s vašim príspevkom bude diať, vás budeme informovať emailom.