Dubové kulaté přírodní prkénko 15-20 cm

Gravírování
249 Kč 205,79 Kč bez DPH
Skladem v Praze, ihned k odeslání

O PRODUKTU

Poctivé přírodní prkénko z dubu. Každý kousek je originál, různé kousky máme vyfoceny v nabídce. Mohou disponovat prasklinami a lehkými nerovnostmi po povrchu, jedná se o čistě přírodní materiál, který je ale samozřejmě ručně vybroušen, namořen přírodním olejem. Průměr kolečka se pohybuje 15 - 20 centimetrů a tloušťka 3 centimetru. Prkénko je to dekorační / servírovací. Můžete ho použít například jako podstavec pod květináč, horké nádobí, na servírování sýra / šunky atd. 

Za příplatek můžeme do prkénka vygravírovat logo, jméno nebo cokoliv si budete přát. Může tak skvěle sloužit jako dárek nebo reklamní předmět.

DOPRAVA

Zboží můžeme dopravit dopravcem dle nabídky v objednávce. Nebo si objednávku můžete pickupnout na výdejně v Praze.

Kód Kód: 1679
Kategorie: Dekorační prkénka
Materiál: Dřevo
Barva: Přírodní

Treesome vysazuje stromky

Treesome vysádza stromčeky

Chci zasadit strom
Při další brigádě pro něj najdeme místečko u Kolína.
Chcem zasadiť strom
Pri ďaľšej brigáde pre neho nájdeme miestečko pri Kolíne.
V rámci eshopu jezdíme pravidelně brigádničit do přírody. A vymysleli jsme, že byste nám mohli pomoct příspěvkem 59 Kč na nové sazeničky. O tom, co se s vaším příspěvkem bude dít, vás budeme informovat emailem. V rámci eshopu jazdíme pravidelne brigádničiť do prírody. A vymysleli sme, že by ste nám mohli pomôcť príspevkom €2,51 na nové sadeničky. O tom, čo sa s vašim príspevkom bude diať, vás budeme informovať emailom.