Plecháček Treesome

Dostupnost Skladem v Praze, ihned k odeslání
Možnosti doručení
Kód: 99
99 Kč 81,82 Kč bez DPH
Plecháček Treesome

O PRODUKTU

Nejlepší kamarád pro dobrodružné výpravy v přírodě. Má klasický smaltový povrch, je nezničitelný, ale zároveň náchylný na mechanické oděrky, vizuálně tak přirozeně stárne. Nedoporučuje se mýt v myčce. Jeho objem je 350 ml. Vpředu logotyp, vzadu slogan Poctivě, rukama a s láskou. Co to znamená?

Děláme to poctivě.
 
Tenhle projekt není byznys, který by nás měl živit. Neprodáváme toho kamiony a produkty nevyrábíme v halách, ale v malé dílně. Všechno tak máme v ruce, 100% známe každý poslaný kus a 100% bereme zodpovědnost za kvalitu zpracování. 
 
Rukama.
 
Pro někoho možná trochu zvláštní, ale my v tom vidíme konkurenční výhodu. Souvisí to trochu i s bodem číslo 1. Vyrábíme produkty, které mají duši, každý kus je originál, jsou přírodní a mají i drobné nedostatky ruční práce. A my jsme na to všechno hrdi.
 
S radostí a láskou.❤

 

giphy 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky & Dekorace
Materiál: Plech
Farba: Biela

Treesome vysazuje stromky

Treesome vysádza stromčeky

Chci zasadit strom
Při další brigádě pro něj najdeme místečko u Kolína.
Chcem zasadiť strom
Pri ďaľšej brigáde pre neho nájdeme miestečko pri Kolíne.
V rámci eshopu jezdíme pravidelně brigádničit do přírody. A vymysleli jsme, že byste nám mohli pomoct příspěvkem 59 Kč na nové sazeničky. O tom, co se s vaším příspěvkem bude dít, vás budeme informovat emailem. V rámci eshopu jazdíme pravidelne brigádničiť do prírody. A vymysleli sme, že by ste nám mohli pomôcť príspevkom €2,51 na nové sadeničky. O tom, čo sa s vašim príspevkom bude diať, vás budeme informovať emailom.