Dubový konferenční stolek z přírodní masivní fošny 40-45x70 cm + Hairpin nohy Dle výběru

Barva hairpin ?
Dostupnost Skladem prodejna, odeslání do 3 dní
Možnosti doručení
Kód: 1842
4 899 Kč 4 048,76 Kč bez DPH
Dubový konferenční stolek z přírodní masivní fošny 40-45x70 cm + Hairpin nohy Dle výběru

O produktu

Tento stolek je originál. Nikde jinde na světe nenajdete stejný kus. V nabídce můžeme mít více kusů, které si jsou velmi podobné, jelikož jsou z jednoho kusu stromu. Může se tak stát, že stolek, který obdržíte se může malinko lišit v detailu. Pokud byste chtěli zaslat fotografii stolku předem, dejte určitě vědět, rádi zašleme. :)

Konferenční stolek z celistvé dubové fošny je nejen nádhernou designovkou, která zútulní každou domácnost a pozdvihne ji, ale zároveň je díky svému tvaru velmi praktický. Je vyroben pouze z jedné fošny, z jednoho dubového stromu a tak je jeho kresba krásně celistvá. 

Rozměry fošny se mohou lehce lišit, jelikož se jedná o přírodní kus dřeva. Rozměry se pohybují okolo cca 70 cm na délku a cca 40-46 cm na šířku.

Masivní desku doplňují elegantní černé hairpin nohy, které dodávají celému stolku vzdušný a nadčasový vzhled. V nabídce máte na výběr z různých barev, které si můžete k fošně zvolit.

Spáry na fošně jsou vyplněné černým epoxidem.

Technická specifikace 

  • Délka desky: cca 70 cm
  • Šíře desky: 40-46 cm
  • Hairpin podnože 40 cm
  • Lak: černý / dle varianty v nabídce

Výroba

Deska byla seříznutá a srovnána do roviny, pečlivě několikrát zbroušená do hladka a následně natřená olejem. Deska je vyrobená takovým způsobem, aby ji mohla zdědit minimálně další následující generace. 

Co máte v ceně

Cena je za fošnu a hairpin nohy

Jelikož se jedná o celistvou přírodní fošnu, tak se rozměry mohou lehce lišit. Zároveň hrana desky je tzv. "na divoko". Pokud byste chtěli stolek s rovnou hranou a s přesnými rozměry, pak dejte vědět, můžeme vyrobit z více spárových fošen na míru. 

Doprava

Desky dopravujeme vždy s odmontovanými podnožemi a bez předvrtaných otvorů, abyste si sami mohli zvolit, jak chcete aby stolek vypadat ve finální podobě.  Pokud se na to necítíte, tak za příplatek vám můžeme předvrtat otvory pro upevnění hairpin noh. Součástí balení jsou samozřejmě vždy šroubky. 

Stůl můžeme dopravit pomocí kurýra, Pošty, u větších rozměrů pak individuálním dopravcem. Stůl si také můžete pickupnout na výdejně v Praze.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dub
Dřevo: Jasan
Tloušťka: 3,5-4 cm
Ošetření: Olej Osmo Top

Treesome vysazuje stromky

Treesome vysádza stromčeky

Chci zasadit strom
Při další brigádě pro něj najdeme místečko u Kolína.
Chcem zasadiť strom
Pri ďaľšej brigáde pre neho nájdeme miestečko pri Kolíne.
V rámci eshopu jezdíme pravidelně brigádničit do přírody. A vymysleli jsme, že byste nám mohli pomoct příspěvkem 59 Kč na nové sazeničky. O tom, co se s vaším příspěvkem bude dít, vás budeme informovat emailem. V rámci eshopu jazdíme pravidelne brigádničiť do prírody. A vymysleli sme, že by ste nám mohli pomôcť príspevkom €2,51 na nové sadeničky. O tom, čo sa s vašim príspevkom bude diať, vás budeme informovať emailom.