Jasanový Konferenční Stolek z Přírodní Masivní Fošny + Epoxid 70x40-50 cm

Dostupnost Předobjednávka
Možnosti doručení
Kód: 2046
6 999 Kč 5 784,30 Kč bez DPH
Jasanový Konferenční Stolek z Přírodní Masivní Fošny + Epoxid 70x40-50 cm
Jasanový Konferenční Stolek z Přírodní Masivní Fošny + Epoxid 70x40-50 cm
Novinka

O produktu

Tento stolek je originál. Nikde jinde na světe nenajdete stejný kus. V nabídce můžeme mít více kusů, které si jsou velmi podobné, jelikož jsou z jednoho kusu stromu. Může se tak stát, že stolek, který obdržíte se může malinko lišit rozměry, tvarem i strukturou. Pokud byste chtěli zaslat fotografii stolku předem, dejte určitě vědět, rádi zašleme. Stolek také můžeme vyrobit tzv. na míru (můžeme použít epoxid v barvě, která se vám bude líbit nejvíce).

Konferenční stolek z celistvé jasanové fošny s přírodními hranami je nejen nádhernou designovkou, která zútulní každou domácnost a pozdvihne ji, ale zároveň je díky svému tvaru velmi praktický. Je vyroben pouze z jedné fošny, z jednoho jasanového stromu a tak je jeho kresba krásně celistvá. 

Rozměr fošny je v délce přibližně 70 cm a v šíři se pohybuje mezi 40-50 cm.

Masivní desku doplňují elegantní černé hairpin nohy, které dodávají celému stolku vzdušný a nadčasový vzhled. V nabídce máte na výběr z různých barev, které si můžete k fošně zvolit.

Spára na fošně je vyplněná modrým epoxidem. Chcete raději jinou barvu? Kontaktujte nás nebo napište vaše přání do poznámky k objednávce.

Technická specifikace

  • Délka desky: cca 70 cm
  • Šíře desky: 40-50 cm
  • Hairpin podnože: 40 cm

Výroba

Deska byla seříznutá a srovnána do roviny, pečlivě několikrát zbroušená do hladka a následně ošetřena olejem. Deska je vyrobená takovým způsobem, aby ji mohla zdědit minimálně další následující generace.

Co máte v ceně

Cena je za fošnu a hairpin nohy.

Jelikož se jedná o celistvou přírodní fošnu, tak se rozměry mohou lehce lišit. Pokud byste chtěli s přesnými rozměry, pak dejte vědět, můžeme vyrobit z více spárových fošen na míru. 

Doprava

Desky dopravujeme vždy s odmontovanými podnožemi. Součástí balení jsou samozřejmě vždy šroubky. 

Stůl můžeme dopravit pomocí kurýra, Pošty, u větších rozměrů pak individuálním dopravcem. Stůl si také můžete pickupnout na výdejně v Praze.

 


Treesome vysazuje stromky

Treesome vysádza stromčeky

Chci zasadit strom
Při další brigádě pro něj najdeme místečko u Kolína.
Chcem zasadiť strom
Pri ďaľšej brigáde pre neho nájdeme miestečko pri Kolíne.
V rámci eshopu jezdíme pravidelně brigádničit do přírody. A vymysleli jsme, že byste nám mohli pomoct příspěvkem 59 Kč na nové sazeničky. O tom, co se s vaším příspěvkem bude dít, vás budeme informovat emailem. V rámci eshopu jazdíme pravidelne brigádničiť do prírody. A vymysleli sme, že by ste nám mohli pomôcť príspevkom €2,51 na nové sadeničky. O tom, čo sa s vašim príspevkom bude diať, vás budeme informovať emailom.