Wainlux K6 CNC Gravírka Laserový Gravírovací Stroj Plotr 3000 mW

6 499 Kč 5 371,07 Kč bez DPH
Předobjednávka, dodání cca 7 dní

O produktu

Na našem druhém eshopu Hobbyvěci se gravírkami dlouhodobě zabýváme a často je využíváme na vypalování loga, iniciálu či věnování na jídelní stoly a stolky. 

CNC gravírka Wainlux s výkonem laseru 3000 mW nemá dno a tak lze gravírovat i větší objemové předměty, přestože je sama velmi kompaktní. Díky této vlastnosti je tento stroj extrémně flexibilním, snadným a rychlým řešením pro gravírování široké škály materiálů. Můžete gravírovat loga nebo obrázky na dřevo (od tenké překližky po tvrdý dubový masiv), plast, kůži, papír nebo dokonce gumu.

Gravírka je vyrobena z pevného kovu a její konstrukce je celokovová a stabilní, což zaručuje vysokou přesnost pohybu v ose X-Y. Tato gravírka je ideální pro domácí kutilství a nebyla navržena pro průmyslové využití.

Není vhodná pro rytí kovů, akrylu a podobných materiálů, protože její výkon není dostatečný. Pokud byste potřebovali silnější výkon, který to dokáže, doporučujeme mrknout na jiný model z naší nabídky. Gravírka je kompatibilní s aplikacemi pro Android, iOS a Windows, a k dispozici je také software, který je přiložen na flash disku (součástí balení).

Výhodou je bluetooth připojení, má vlastní appku pro smartphone a větráček, který odvětrává spodiny. 

 • Gravírovací plocha: 80x80 mm
 • Váha: 0,6 kg
 • Rozměry gravírky: 17,2 x 17,2 x 16,2 cm
 • Materiál: ABS
 • Výkon laseru: 3000 mW
 • Laserový software: Wainlux (zdarma součástí balení)
 • Příkon: AC 110-220V
 • Poskytujeme záruční i pozáruční servis a poradenství

Dokumentace

Obsah balení

 • 1x gravírovací stroj
 • 1x kabel USB
 • 1x napájecí kabel
 • 1x flashka
 • 1x testovací materiál

Bezpečnost

Tento CNC gravírovací stroj patří do bezpečnostní třídy 4 a je důležité si uvědomit, že může způsobit závažné a trvalé poškození, včetně ztráty zraku, popálenin a dalších úrazů. Není bezpečné se dívat přímo do laserového paprsku a nedoporučujeme to ani při nošení ochranných brýlí.Nenechávejte se strojem pracovat děti. Paprsek laseru může i na vzdálenost několika metrů způsobit slepotu, vznícení některých materiálů a způsobit tak požár. Nikdy tak nenechávejte přístroj bez dozoru a po použití jej vždy vypněte ze zdroje napájení. 

Showroom

Zboží si můžete pickupnout osobně každý všední den v Praze na Nádražní 349/3. Máte k tomuto produktu technické dotazy a chtěli byste ho předvést? Na adrese máme specializovaný showroom se zkušenými techniky. Vždy je ale lepší dát vědět předem na tel. číslo +420 792 641 911.

Kód Kód: A91/1
Kategorie: Gravírky
Mobilní aplikace: Ano
Rychlost: 80 mm/s
Výkon: 3 W

Promo video

Ukázka gravírování

Treesome vysazuje stromky

Treesome vysádza stromčeky

Chci zasadit strom
Při další brigádě pro něj najdeme místečko u Kolína.
Chcem zasadiť strom
Pri ďaľšej brigáde pre neho nájdeme miestečko pri Kolíne.
V rámci eshopu jezdíme pravidelně brigádničit do přírody. A vymysleli jsme, že byste nám mohli pomoct příspěvkem 59 Kč na nové sazeničky. O tom, co se s vaším příspěvkem bude dít, vás budeme informovat emailem. V rámci eshopu jazdíme pravidelne brigádničiť do prírody. A vymysleli sme, že by ste nám mohli pomôcť príspevkom €2,51 na nové sadeničky. O tom, čo sa s vašim príspevkom bude diať, vás budeme informovať emailom.