Železná Industrial Podnož Noha z Pásoviny 2ks Černá 60x72 cm

Dostupnost Skladem v Praze, ihned k odeslání
Možnosti doručení
Kód: 1691
5 858 Kč –19 % 4 687 Kč 3 873,55 Kč bez DPH
Železná Industrial Podnož Noha z Pásoviny 2ks Černá 60x72 cm
Železná Industrial Podnož Noha z Pásoviny 2ks Černá 60x72 cm
2. jakost
5 858 Kč –19 %

O PRODUKTU

Podnože mají na sobě vizuální vady jako škrábance a deformaci laku, které vznikly při převozu k nám na sklad. Nemá to vliv na funkčnost. Podnože jsou jinak zcela nové, nepoužívané. Pokud nemáte zájem o druhou jakost, podívejte se SEM.

Sháníte bytelné stabilní podnože pro jídelní stůl nebo pracovní desku? Tyto železné podnože mají elegantní úzký profil 80x8 mm. Díky silné pásovině jsou velice bytelné, unesou až 400 kg.

Z hlediska designu je tohle jeden s našich nejpovedenějších kousků. Z příčného profilu toto extrémně tenké železo působí pod stolovou deskou velice subtilně až neviditělně. Přestou jsou podnože velice těžké a unesou opravdu hodně. Z konstrukčního hlediska ale při koupi prosím mějte na paměti, že vzhledem k minimální tloušťce železa může během příčných rázů a tlaků na desku docházet ke zvýšeným vibracím na rozdíl od ostatních podnoží, které máme v nabídce. 

Barva je nanesena komaxitovou technologií v černé barvě na hranici mezi matem a leskem.

Výška podnoží je buďto 43 cm (hodí se na konferenční stolky nebo lavice) nebo 72 cm (75-77 je standardní výška jídelních nebo kancelářských stolů, nezapomeňte ještě přičíst tloušťku desky). Šířku podnoží si můžete zvolit v naší nabídce dle vašich potřeb.

Cena je za 2 kusy - 1 pár.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

  • Pásovina (profil podnože): 80x8 mm
  • Lak: černý komaxit
  • Jeden pár podnoží váží 15-30 kg na základě velikosti podnoží.

Potřebujete k těmto podnožím i nějakou tu desku? Mrkněte sem, dokážeme vyrobit v podstatě cokoliv.

PRŮBĚH VÝROBY

Tyto podnože vyrábíme v dílně na kovovýrobu v Jeseníku, v surovém stavu potom v dodávkách putují do lakovny, kde je na surové opracované železo nanesena prášková barva. Zde také probíhá balení do recyklovaných robustních kartonů, které by měly podržet i tyto poměrně těžké nohy. Odsud už putují do našeho expedičního skladu v centru Prahy.  

DOPRAVA

Zboží můžeme dopravit dopravcem dle nabídky v objednávce. Nebo si objednávku můžete pickupnout na výdejně v Praze.

Doplňkové parametry

Kategorie: Výprodej %
Barva: Černá
Profil: Pásovina 8x0,8 cm
Tvar: Obdélník z Pásoviny
Materiál: Ocel
Barva: Černá
Profil: 8x0,8 cm

Treesome vysazuje stromky

Treesome vysádza stromčeky

Chci zasadit strom
Při další brigádě pro něj najdeme místečko u Kolína.
Chcem zasadiť strom
Pri ďaľšej brigáde pre neho nájdeme miestečko pri Kolíne.
V rámci eshopu jezdíme pravidelně brigádničit do přírody. A vymysleli jsme, že byste nám mohli pomoct příspěvkem 59 Kč na nové sazeničky. O tom, co se s vaším příspěvkem bude dít, vás budeme informovat emailem. V rámci eshopu jazdíme pravidelne brigádničiť do prírody. A vymysleli sme, že by ste nám mohli pomôcť príspevkom €2,51 na nové sadeničky. O tom, čo sa s vašim príspevkom bude diať, vás budeme informovať emailom.