Obdélníková podnož story

Už jsme vás seznámili s tím, jak jsme na našem eshopu začali prodávat hairpin nohy. Jak jsme ale začali prodávat obdélníkové podnože? 

Příběh podnoží je vlastně hodně podobný jako u hairpin nohou. Protože jsme národ kutilů, tak nejeden dotaz padl na možnost výroby a doručení obdélníkové podnože k velkým masivním stolům. Jistě každý uzná, že k malým konferenčním stolkům jsou hairpin nohy jednoznačnou volbou. Když ale někdo vyrábí pořádný masivní desky k velkým jídelním stolům, jsou zde zapotřebí sakra pořádný podnože, co zajistí dokonalou stabilitu a navíc se k desce lépe hodí. A tak jsme opět vyslyšeli přání našich zákazníků a zařadili elegantní obdélníkové podnože do našeho sortimentu. Nejprve jsme objednávali ze zahraničí, ale to bychom nebyli my, kdybychom nechtěli podpořit zlaté české ručičky. Navíc opět přibývaly požadavky, a to na individuální výrobu.

 

 

Dobrých kovářů je v naší republice jako šafránu. Jenže my jsme z toho našeho požadavku mít parťáka přímo u nás neslevili a po různých spolupracích, které z různých důvodů nevyšly, nakonec našli Filipa. Má mini dílničku u Plzně, kterou s našimi zvětšujícími se objemy objednávek postupně zvětšuje a zefektivňuje výrobu. Krom sériové výroby je pro nás také obrovskou oporou při individuálních zakázkách. To od něj pocházejí všechny odborně zodpovězené dotazy od vás, ceny i pomocné výkresy a vizualizace.

 

První várka obdélníkových podnoží od našeho kováře Filipa.

 

 

A proč vlastně zvolit podnože a jaké jsou jejich přednosti?

 

Pevnost, stabilita - Železné podnože unesou opravdu v podstatě cokoli = při statickém tlaku (nehybné závaží uprostřed podnože) 700 kg u rozměru 90x72 cm a 1000 kg u 40x43 cm ! Nosnost ocelových podnoží je 120-450 kg. 

Udržitelnost Železné podnože vydrží napořád. Železo je také perfektní investice. Když koupíte dnes a prodáte za 10 let, bude to minimálně za dvojnásobek ceny.

Praktičnost - Montáž podnoží nebyla nikdy jednodušší. Stačí vyvrtat pár děr a podnože k desce přišroubovat. Stačí vám dvě podnože, deska a stůl je hotový. Rozhodně se nemusíte bát, že by se stůl odšoupl na jiné místo nebo se dokonce převrhl. Podnože i s deskou jsou opravdu stabilní.

Design - Podnože jsou jednoduše elegantní. Hodí se ke každé větší desce a dodá jí opravdu šmrnc. Podnože jsou navíc univerzální a hodí se snad úplně všude a ke všem materiálům. Navíc tento minimalistický design jen tak z módy nevyjde.

Individuální výroba - Potřebujete jiný rozměr než máme v nabídce? Nebo dokonce jiný tvar? Kontaktujte nás, díky Filipovi můžeme nabídnout a vyrobit jakoukoliv podnož na míru. 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení