Mechový Obraz na Stěnu, na Poličku 25x25 cm Bílý

Dostupnost Skladem v Praze, ihned k odeslání
Možnosti doručení
Kód: 732
1 280 Kč –45 % 699 Kč 577,69 Kč bez DPH
Mechový Obraz na Stěnu, na Poličku 25x25 cm Bílý
Mechový Obraz na Stěnu, na Poličku 25x25 cm Bílý
Výprodej
1 280 Kč –45 %

O OBRAZU

Nedaří se vám doma nebo v kanceláři udržet při životě žádnou rostlinku? Nebojte. Nejste v tom sami! Máme řešení, jak si kusem přírody ozelenit svůj domov. Mechový obraz!

V galerii najdete několik obrázků mecháčků, všechny jsou velmi podobné, s jedním velkým nebo dvěma kopečky mechu. Pokud budete chtít vědět, který přesně dostanete, stačí napsat dotaz do poznámky v objednávce. :)

  • Rám: odjímatelný, dřevovláknitá deska
  • Mech: přírodní, zakonzervovaný
  • Rozměr: 25x25 cm  

ÚDRŽBA

Těžkou hlavu z ideálního prostředí pro mechový obraz si dělat nemusíte. Je to supereasy. Mecháček od vás nebude potřebovat žádnou péči, nezalévá se ani nerosí. A ani z něj nebudou vylézat brouci nebo růst hříbky. Když bude potřeba mech zbavit prachu můžete ho jemně odstranit pomocí prachovky nebo navlhčeného hadříku. 
 
Aby vám mohl mech dělat radost co nejdéle, není dobré ho trhat (znovu nevyroste:() a často se ho dotýkat, mohla by se tak narušit struktura a jednotlivé chloupky by mohly vypadávat. Tak to je asi to největší riziko, co obraz může potkat. Při správné údržbě vám mechový obraz vydrží minimálně 10 (DESET) let. 

DOPRAVA 

Obraz můžeme poslat Zásilkovnoukurýrem nebo Poštou. Nebo si objednávku můžete pickupnout na výdejně v Praze.

Treesome vysazuje stromky

Treesome vysádza stromčeky

Chci zasadit strom
Při další brigádě pro něj najdeme místečko u Kolína.
Chcem zasadiť strom
Pri ďaľšej brigáde pre neho nájdeme miestečko pri Kolíne.
V rámci eshopu jezdíme pravidelně brigádničit do přírody. A vymysleli jsme, že byste nám mohli pomoct příspěvkem 59 Kč na nové sazeničky. O tom, co se s vaším příspěvkem bude dít, vás budeme informovat emailem. V rámci eshopu jazdíme pravidelne brigádničiť do prírody. A vymysleli sme, že by ste nám mohli pomôcť príspevkom €2,51 na nové sadeničky. O tom, čo sa s vašim príspevkom bude diať, vás budeme informovať emailom.