Mechový Obraz na Stěnu, na Poličku 25x25 cm Bílý

1 280 Kč 1 057,85 Kč bez DPH
Skladem v Praze, ihned k odeslání

O OBRAZU

Nedaří se vám doma nebo v kanceláři udržet při životě žádnou rostlinku? Nebojte. Nejste v tom sami! Máme řešení, jak si kusem přírody ozelenit svůj domov. Mechový obraz!

V galerii najdete několik obrázků mecháčků, všechny jsou velmi podobné, s jedním velkým nebo dvěma kopečky mechu. Pokud budete chtít vědět, který přesně dostanete, stačí napsat dotaz do poznámky v objednávce. :)

  • Rám: odjímatelný, dřevovláknitá deska
  • Mech: přírodní, zakonzervovaný
  • Rozměr: 25x25 cm
  

ÚDRŽBA

Těžkou hlavu z ideálního prostředí pro mechový obraz si dělat nemusíte. Je to supereasy. Mecháček od vás nebude potřebovat žádnou péči, nezalévá se ani nerosí. A ani z něj nebudou vylézat brouci nebo růst hříbky. Když bude potřeba mech zbavit prachu můžete ho jemně odstranit pomocí prachovky nebo navlhčeného hadříku. 
 
Aby vám mohl mech dělat radost co nejdéle, není dobré ho trhat (znovu nevyroste:() a často se ho dotýkat, mohla by se tak narušit struktura a jednotlivé chloupky by mohly vypadávat. Tak to je asi to největší riziko, co obraz může potkat. Při správné údržbě vám mechový obraz vydrží minimálně 10 (DESET) let. 
 
 

DOPRAVA 

Obraz můžeme poslat Zásilkovnoukurýrem nebo Poštou. Nebo si objednávku můžete pickupnout na výdejně v Praze.

Kód Kód: 732
Kategorie: Eshop