Lakovaná Dřevěná Krychle Dub 35x35x35 cm

Dostupnost Skladem v Praze, ihned k odeslání
Možnosti doručení
Kód: 1281
5 999 Kč –20 % 4 799 Kč 3 966,12 Kč bez DPH
Lakovaná Dřevěná Krychle Dub 35x35x35 cm
Lakovaná Dřevěná Krychle Dub 35x35x35 cm
5 999 Kč –20 %

O KRYCHLI

V jednoduchosti je krása. Přírodní dubová krychle vnese do vašeho bytu kousek čisté přírody, vůni dřeva a krásně zútulní váš domov. Krychli lze použít jako odkládací stolek do obýváku k pohovce, do předsíně jako dekorace pod květinu nebo jako noční stolek či stoličku na sezení. Využití se meze nekladou. V létě ji můžete využít i jako stoleček nebo posezení venku.

Krychle jsou vyráběné kompletně v České republice z přírodního dubového dřeva a jejich rozměry činí 35x35x35 cm a váží okolo 37 kg. Každá krychle má trochu jiné kresby, co kus, to originál.

Finální úprava dřeva je provedena pomocí bezbarvého laku. 

Krychle také disponuje látkovými podložkami, a to z důvodu větrání dřeva na podlaze, aby nenavlhlo. Zároveň tak nepoškrábete podlahu. Doporučujeme tyto podložky nesundavat.

Cena je za 1 kus. 

DOPRAVA

Krychli si můžete objednat a vyzvednout osobně na naší výdejně v Praze. Krychli můžeme také poslat námi zvoleným dopravcem. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Krychle & Špalky
Materiál: Dub
Ošetření: Bezbarvý lak
Váha: 35-40 kg

Treesome vysazuje stromky

Treesome vysádza stromčeky

Chci zasadit strom
Při další brigádě pro něj najdeme místečko u Kolína.
Chcem zasadiť strom
Pri ďaľšej brigáde pre neho nájdeme miestečko pri Kolíne.
V rámci eshopu jezdíme pravidelně brigádničit do přírody. A vymysleli jsme, že byste nám mohli pomoct příspěvkem 59 Kč na nové sazeničky. O tom, co se s vaším příspěvkem bude dít, vás budeme informovat emailem. V rámci eshopu jazdíme pravidelne brigádničiť do prírody. A vymysleli sme, že by ste nám mohli pomôcť príspevkom €2,51 na nové sadeničky. O tom, čo sa s vašim príspevkom bude diať, vás budeme informovať emailom.