Masivní Jídelní Stůl Provence Dub + Smrk

Rozměry desky
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Ošetření dřeva
Povrch dřeva
Sukovitost dřeva
Dostupnost Předobjednávka
Možnosti doručení
Kód: 1363/222
44 999 Kč 37 189,26 Kč bez DPH
Masivní Jídelní Stůl Provence Dub + Smrk

O PRODUKTU

Elegance, jendnoduchost, styl a nadčasovost. Tak by se dal zjednodušeně popsat masivní dubový stůl Provence. 

Jednotlivé části masivního, 3,5 centimetry tlustého dubového dřeva jsou do sebe zapasovány přes předem vyfrézovanou drážku. Stůl je vyroben takovým způsobem, aby ho mohla zdědit minimálně další následující generace. Když na desku posadíte slona, vydrží. Desku také můžete použít jako přistávací rampu pro rakety. Použití ale doporučujeme hlavně do jídelny. 

Dubová deska je zpevněna bílým rámem a stojí na silných nohách, které jsou vyrobené ze smrkového dřeva a jsou namořené do bílé barvy. 

Máte individuální požadavky? Jsme připraveni na všechno, stačí nám dát vědět a určitě to vymyslíme. 

CO MÁTE V CENĚ

Cena je za celý stůl. 

V ceně každé ručně vyrobené dubové desky kvality B/C (rustikální dub) je ošetření pomocí speciálního voskovaného oleje OSMO v hedvábném polomatu. Na desku můžeme také aplikovat za příplatek lak Milesi s přísadou, která zvyšuje tvrdost povrchu a má zvýšenou UV ochranou proti žloutnutí. Podnože jsou ošetřené bílým dekoračním voskem OSMO 3186.

Povrch stolu je hladký na dotek, pokud byste toužili po více přírodním, hrubším povrchu dřeva, tak lze za příplatek zvolit tzv. drásání viz. foto v galerii.

Na výběr máte také možnost zvolit si více sukovité dřevo, které můžeme vyplnit černým tmelem, který na první pohled působí jako epoxid. Zároveň můžete zvolit čisté hladké dřevo bez suků. Jak je libo dle vkusu.

VÝROBA

Výrobu máme komplet ve svých rukách. Komplet kácení, sušení, manipulace, řezání, slepování, broušení, lakování, další broušení, další lakování, další broušení, a další lakování:) děláme tak, jakoby měl stůl stát v naší jídelně.  

PLATBA

Jelikož se jedná o zakázkovou výrobu, nejprve vás budeme kontaktovat a domluvíme s vámi detaily vašeho stolu. V případě speciálních požadavků prosím počítejte s tím, že se cena může lehce lišit. Stoly dáváme do výroby až po zaplacení předem. 

Doprava

Stoly dopravujeme s odmontovanými podnožemi. Na vás už tak bude jen finální sestava. Pokud se na to necítíte, tak samozřejmě zařídíme i individuální dopravu s montáží, stačí dát vědět.

Stůl můžeme dopravit pomocí kurýra, u větších rozměrů pak individuálním dopravcem. Stůl si také můžete pickupnout na výdejně v Praze 5, Nádražní 3.

Doplňkové parametry

Kategorie: Deskové stoly
Dřevo: Dub + Smrk
Tloušťka: 3,5 cm

Treesome vysazuje stromky

Treesome vysádza stromčeky

Chci zasadit strom
Při další brigádě pro něj najdeme místečko u Kolína.
Chcem zasadiť strom
Pri ďaľšej brigáde pre neho nájdeme miestečko pri Kolíne.
V rámci eshopu jezdíme pravidelně brigádničit do přírody. A vymysleli jsme, že byste nám mohli pomoct příspěvkem 59 Kč na nové sazeničky. O tom, co se s vaším příspěvkem bude dít, vás budeme informovat emailem. V rámci eshopu jazdíme pravidelne brigádničiť do prírody. A vymysleli sme, že by ste nám mohli pomôcť príspevkom €2,51 na nové sadeničky. O tom, čo sa s vašim príspevkom bude diať, vás budeme informovať emailom.