Masivní jídelní stůl Dub Deska 150x75 cm

Rozměr
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Skladem v Praze, ihned k odeslání
Možnosti doručení
Kód: 182/150
19 888 Kč –46 % 10 600 Kč 8 760,33 Kč bez DPH
Masivní jídelní stůl Dub Deska 150x75 cm
podnože
19 888 Kč –46 %

O PRODUKTU

Tato dubová deska je originál. Jedná se o úplně první prototyp, který jsme dostali do naší nabídky. Stůl sloužil jako předváděcí, nyní ale nastal čas na jeho prodej, aby dělal radost zase někde jinde. I proto jsme na stůl dali nevídanou slevu, deska byla používaná jako předváděcí, nese minimální známky použití a je v perfektním stavu. 

Co máte v ceně

Cena je za dubovou desku v rozměru 150x75x4 cm. 

PODNOŽE si můžete k desce VYBRAT Z NAŠÍ NABÍDKY dle vašeho gusta.

V ceně ručně vyrobené dubové desky kvality B/C (rustikální dub) je ošetření pomocí speciálního bezbarvého laku v hedvábném polomatu.

Povrch stolu je hladký a hrana stolu je tzv. "na divoko".

Pokud byste měli zájem o jiný rozměr, hranu atd., mrkněte do naší nabídky nebo nám dejte vědět

Výroba

Výrobu máme komplet ve svých rukách v naší dílně v Seleticích, hned kousek od našeho lesa u Kolína. Komplet kácení, sušení, manipulace, řezání, slepování, broušení, lakování, další broušení, další lakování, další broušení, a další lakování:) děláme tak, jakoby měl stůl stát v naší jídelně. 

Na desku stolu používáme speciální lak, který je otěruvzdorný a vydrží opravdu vše. 

Celou story z výroby si můžete přečíst na našem blogu ZDE.

Doprava

Stoly dopravujeme s odmontovanými podnožemi, v desce jsou předvrtané díry a samozřejmě součástí balení jsou i šroubky. Na vás už tak bude jen finální sestava. Pokud se na to necítíte, tak samozřejmě zařídíme i individuální dopravu s montáží, stačí dát vědět.

Stůl můžeme dopravit pomocí kurýra DPD, Pošty, u větších rozměrů pak individuálním dopravcem. Stůl si také můžete pickupnout na výdejně v Praze 5, Nádražní 3.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Eshop
Dřevo: Dub
Tloušťka: 4 cm

Treesome vysazuje stromky

Treesome vysádza stromčeky

Chci zasadit strom
Při další brigádě pro něj najdeme místečko u Kolína.
Chcem zasadiť strom
Pri ďaľšej brigáde pre neho nájdeme miestečko pri Kolíne.
V rámci eshopu jezdíme pravidelně brigádničit do přírody. A vymysleli jsme, že byste nám mohli pomoct příspěvkem 59 Kč na nové sazeničky. O tom, co se s vaším příspěvkem bude dít, vás budeme informovat emailem. V rámci eshopu jazdíme pravidelne brigádničiť do prírody. A vymysleli sme, že by ste nám mohli pomôcť príspevkom €2,51 na nové sadeničky. O tom, čo sa s vašim príspevkom bude diať, vás budeme informovať emailom.