Ortur Enclosure Kryt Odvětrávání pro Laserové Gravírování 720 x 700mm

4 499 Kč 3 718,18 Kč bez DPH
Skladem v Praze, ihned k odeslání

O produktu

Ortur Enclosure vás zbaví všech negativních externalit, které vznikají u gravírování. Provoz tak bude bez hluku a bez zplodin.

Ortur je mladá progresivní značka specializující se pouze na výrobu laserových přístrojů. Díky tomuto úzkému zaměření můžete očekávat opravdu precizní dílenské zpracování a intuitivní ovládání. Na našem druhém eshopu Hobbyveci se gravírkama dlouhodobě zabýváme a stali jsme se oficiálními distributory této značky v ČR. Proto se můžete na nás spolehnout v rámci před i po nákupním poradenství a servisu.

  • Rozměry krytu : 720x700x370mm
  • Váha: 2,6kg
  • Material: Hliník, ohnivzdorné silikonové sklo a tkanina, odolnost až do 1000 stupňů Celsia

Dokumentace ke stažení

Obsah balení

  • 1x Ortur Enclosure Kryt
  • 1x Přislušenství k připojení viz galerie

Showroom

Zboží si můžete pickupnout osobně každý všední den v Praze na Nádražní 349/3. Máte k tomuto produktu technické dotazy a chtěli byste ho předvést? Na adrese máme specializovaný showroom se zkušenými techniky. Vždy je ale lepší dát vědět předem na tel. číslo +420 792 641 911.

Kód Kód: C50/2
Kategorie: Příslušenství

Originál ORTUR návod ke složení

Treesome vysazuje stromky

Treesome vysádza stromčeky

Chci zasadit strom
Při další brigádě pro něj najdeme místečko u Kolína.
Chcem zasadiť strom
Pri ďaľšej brigáde pre neho nájdeme miestečko pri Kolíne.
V rámci eshopu jezdíme pravidelně brigádničit do přírody. A vymysleli jsme, že byste nám mohli pomoct příspěvkem 59 Kč na nové sazeničky. O tom, co se s vaším příspěvkem bude dít, vás budeme informovat emailem. V rámci eshopu jazdíme pravidelne brigádničiť do prírody. A vymysleli sme, že by ste nám mohli pomôcť príspevkom €2,51 na nové sadeničky. O tom, čo sa s vašim príspevkom bude diať, vás budeme informovať emailom.