Jeden velkej kolotoč

Tento článek byl napsán 16.1.2023

Nebojte, jen 3 minutky čtení, fakt ????

 

 

Krásné lednové pondělí všem z Treesome. Doufám, že jste šťastně vstoupili do nového roku 2023, plní sil, energie a očekávání, stejně tak jako my. ???? Posledních pár měsíců pro nás bylo celkem hektických a plných změn a všechno uteklo strašidelně rychle. A protože nás v týmu není mnoho a také máme k Treesomu na starost ještě další projekty - Fotověci a Hobbyvěci (oba tyto projekty vznikly právě na základě Treesomu a našich originálních stolečků), které už možná znáte, tak jsme o sobě nedali v poslední době tolik vědět jak bychom chtěli a i naše  sociální sítě také trochu zaostávaly a pomalu se tam začaly tvořit pavučiny. 

 

Kde jsme ale rozhodně nezaostávali, tak to bylo v růstu Treesomu jako takového. Poptávka po kovovýrobě začala stoupat skokovým tempem a tak jsme začali na klasiku trochu nestíhat. Nestíhání je ale ještě v pohodě, máme to vlastně rádi, protože to motivuje k tomu být lepší, efektivnější a rychlejší. Horší problém nastal s prostorem. Náš sklad byl na doraz a to bylo ještě daleko před Vánoci. Takže začátkem podzimu přišlo velké šéfovské rozhodnutí, potřebujeme víc místa. Jak už to tak bývá, sehnat pěkný prostor za dobrý peníz v centru Prahy, je fakt oříšek. A hlavně, nikdy se nic neobejde bez komplikací, a že nás jich na cestě za novým prostorem hned několik potkalo. :D Všechno se tak posunulo a až v půlce října se zadařilo a začalo velké stěhování části naší prodejny do nového prostoru, přímo v centru Prahy - na Anděl.

 

Z našeho nového prostoru jsme nadšení každý den, stolky hned lépe vyniknou a můžete tak omrknout i třeba masivní stůl, který se nám na předchozí prodejnu nevešel. Tak se klidně stavte, budeme jenom rádi. :)

 

V tomhle kolotoči stěhování jsme také nabrali nové kolegy, bez kterých bychom to vůbec nezvládli. Tímto ještě jednou díky kluci! 

No, co je ale důležité, možná jsme malinečko zaostávali na sociálních sítích, ale pilně jsme pracovali a neustále pracujeme na spoustě novinkách, a to nejen v kovovýrobě, ale i dřevovýrobě.

 

Pro ty, co nás už pravidelně sledují, se budu možná už opakovat, ale to vy jste pro nás ten hnací motor a neuvěřitelná inspirace. Díky, že s námi jste. ❤️