Železná Industrial Podnož Stolová Noha Úzká Hourglass 1Ks Černá 91x60 cm

Jeden kus
Železná Industrial Podnož Stolová Noha Úzká Hourglass 1Ks Černá 91x60 cm
799 Kč 660,33 Kč bez DPH
Skladem v Praze, ihned k odeslání

O produktu

Železná podnož do tvaru Hourglass má úzký profil 80x20x2 mm a je vyrobená z české ocele. Tento rozměr jsme vyrobili tak trochu omylem. Podařilo se nám poplést výšku a šířku, ale protože myslíme udržitelně, je nám líto ji vyhodit. Nabízíme ji za velmi zvýhodněnou cenu a věříme, že někomu z vás se bude hodit.

Rozměr podnože je 91x60 cm (ŠÍŘKA X VÝŠKA). Povrch podnože je prováděn pomocí komaxitu v černé barvě na hranici mezi matem a leskem. Spodní hrana podnože je vybavená plastovými koncovkami, která chrání podlahu proti poškrábání.

Cena je za 1 kus.  

Technická specifikace

  • Jekl (profil podnože): úzký 80x20x2 mm
  • Lak: černý komaxit
  • Předvrtané otvory na šrouby s průměrem 5 mm

Průběh výroby

Tyto podnože vyrábíme v dílně na kovovýrobu v Jeseníku, v surovém stavu potom v dodávkách putují do lakovny, kde je na surové opracované železo nanesena prášková barva. Zde také probíhá balení do recyklovaných robustních kartonů, které by měly podržet i tyto poměrně těžké nohy. Odsud už putují do našeho expedičního skladu v centru Prahy. 

FAQ

Na dílně máme pouze železné jekly 80x20 nebo 80x40 mm. V případě poptávky jiného jeklu by se nám to ekonomicky ani ekologicky nevyplatilo. Výběr jiného jeklu je možný pouze při objednávce velké zakázky.

Na výběr máte pouze černou, bílou a antracitovou barvu. Bohužel nedokážeme vyrobit podnože v jiné barvě.

Ano! Pokud vám naše rozměry nevyhovují, dejte nám vědět, domluvíme s vámi individuální výrobu, která trvá cca 4-6 týdnů.

Doprava

Zboží můžeme dopravit dopravcem dle nabídky v objednávce. Nebo si objednávku můžete pickupnout na výdejně v Praze.

Kód Kód: 2010
Kategorie: Ostatní tvary podnoží
Barva: Černá
Profil: Úzký 80x20x2 mm
Materiál: Ocel
Barva: Černá
Jekl: 80x20x2 mm

Treesome vysazuje stromky

Treesome vysádza stromčeky

Chci zasadit strom
Při další brigádě pro něj najdeme místečko u Kolína.
Chcem zasadiť strom
Pri ďaľšej brigáde pre neho nájdeme miestečko pri Kolíne.
V rámci eshopu jezdíme pravidelně brigádničit do přírody. A vymysleli jsme, že byste nám mohli pomoct příspěvkem 59 Kč na nové sazeničky. O tom, co se s vaším příspěvkem bude dít, vás budeme informovat emailem. V rámci eshopu jazdíme pravidelne brigádničiť do prírody. A vymysleli sme, že by ste nám mohli pomôcť príspevkom €2,51 na nové sadeničky. O tom, čo sa s vašim príspevkom bude diať, vás budeme informovať emailom.