Dubové kulaté přírodní prkénko 25-30 cm

Gravírování
Dostupnost Skladem v Praze, ihned k odeslání
Možnosti doručení
Kód: 198
283 Kč 233,88 Kč bez DPH
Dubové kulaté přírodní prkénko 25-30 cm

O PRODUKTU

Poctivé přírodní prkénko z dubu. Každý kousek je originál, různé kousky máme vyfoceny v nabídce. Mohou disponovat prasklinami a lehkými nerovnostmi po povrchu, jedná se o čistě přírodní materiál, který je ale samozřejmě ručně vybroušen, namořen přírodním olejem. Průměr kolečka se pohybuje 25 - 30 centimetrů a tloušťka 3-4 centimetru. Prkénko je to dekorační / servírovací. Můžete ho použít například jako podstavec pod květináč, horké nádobí, na servírování sýra / šunky / ovoce atd.. Sekat maso na něm ale nedoporučujeme :)

Za příplatek můžeme do prkénka vygravírovat logo, jméno nebo cokoliv si budete přát. Může tak skvěle sloužit jako dárek nebo reklamní předmět.

DOPRAVA

Zboží můžeme dopravit dopravcem dle nabídky v objednávce. Nebo si objednávku můžete pickupnout na výdejně v Praze.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dekorační prkénka
Materiál: Dřevo
Barva: Přírodní

Treesome vysazuje stromky

Treesome vysádza stromčeky

Chci zasadit strom
Při další brigádě pro něj najdeme místečko u Kolína.
Chcem zasadiť strom
Pri ďaľšej brigáde pre neho nájdeme miestečko pri Kolíne.
V rámci eshopu jezdíme pravidelně brigádničit do přírody. A vymysleli jsme, že byste nám mohli pomoct příspěvkem 59 Kč na nové sazeničky. O tom, co se s vaším příspěvkem bude dít, vás budeme informovat emailem. V rámci eshopu jazdíme pravidelne brigádničiť do prírody. A vymysleli sme, že by ste nám mohli pomôcť príspevkom €2,51 na nové sadeničky. O tom, čo sa s vašim príspevkom bude diať, vás budeme informovať emailom.