Plecháček Treesome

180 Kč 148,76 Kč bez DPH
Do 2 pracovních dní

O PRODUKTU

Nejlepší kamarád pro dobrodružné výpravy v přírodě. Má klasický smaltový povrch, je nezničitelný, ale zároveň náchylný na mechanické oděrky, vizuálně tak přirozeně stárne. Nedoporučuje se mýt v myčce. Jeho objem je 350 ml. Vpředu logotyp, vzadu slogan Poctivě, rukama a s láskou. Co to znamená?

 

Děláme to poctivě.
 
Tenhle projekt není byznys, který by nás měl živit. Neprodáváme toho kamiony a produkty nevyrábíme v halách, ale v malé dílně. Všechno tak máme v ruce, 100% známe každý poslaný kus a 100% bereme zodpovědnost za kvalitu zpracování. Máme ale internetový obchod a součástí dodávky je tak i doprovodná služba, kvalita balení, zákaznická podpora atd.. Snažím se všem odpovídat sám, jako přímý majitel, ne vždy se to podaří, ale snažím se. Telefonní číslo na eshopu je také moje soukromé. Cílem je, se nejdřív důkladně naučit a poznat, co potřebujete, na co se ptáte a jaké máte problémy. A pak až to předat zákaznické podpoře, abych se mohl soustředit na růst.
 
Rukama.
 
Pro někoho možná trochu zvláštní, ale my v tom vidíme konkurenční výhodu. Souvisí to trochu i s bodem číslo 1. Vyrábíme produkty, které mají duši, každý kus je originál, jsou přírodní a mají i drobné nedostatky ruční práce. A my jsme na to všechno hrdi.
 
S radostí a láskou.❤

 

giphy 

 

DOPRAVA A PLATBA

Plecháček můžeme dopravit kurýrem DPD nebo Poštou. Nebo si objednávku můžete pickupnout navýdejně v Praze 5, Nádražní 3Jen nám prosím zaplaťte předem, abychom s objednávkou opravdu mohli 100% počítat. Nebojte, nejsme podvodníci:).

Kategorie: Ostatní
Materiál: Plech
Farba: Biela