Železná Industrial Podnož Stolová Noha Úzká Hourglass 1Ks Černá 60x91 cm

Jeden kus
Železná Industrial Podnož Stolová Noha Úzká Hourglass 1Ks Černá 60x91 cm
2 599 Kč 2 147,93 Kč bez DPH
Skladem v Praze, ihned k odeslání

O produktu

Železná podnož do tvaru Hourglass má úzký profil 80x20x2 mm a je vyrobená z české ocele. Tuto podnož jsme vyrobili pouze v jednom kuse a bude se skvěle hodit třeba jako podpěra barové desky.

Rozměr podnože je 60x91 cm (ŠÍŘKA X VÝŠKA). Nejužžší vnitřní šířka je 370 mm. Povrch podnože je prováděn pomocí komaxitu v černé barvě na hranici mezi matem a leskem. Spodní hrana podnože je vybavená plastovými koncovkami, která chrání podlahu proti poškrábání.

Cena je za 1 kus.  

Technická specifikace

  • Jekl (profil podnože): úzký 80x20x2 mm
  • Lak: černý komaxit
  • Předvrtané otvory na šrouby s průměrem 5 mm

Průběh výroby

Tyto podnože vyrábíme v dílně na kovovýrobu v Jeseníku, v surovém stavu potom v dodávkách putují do lakovny, kde je na surové opracované železo nanesena prášková barva. Zde také probíhá balení do recyklovaných robustních kartonů, které by měly podržet i tyto poměrně těžké nohy. Odsud už putují do našeho expedičního skladu v centru Prahy. 

FAQ

Na dílně máme pouze železné jekly 80x20 nebo 80x40 mm. V případě poptávky jiného jeklu by se nám to ekonomicky ani ekologicky nevyplatilo. Výběr jiného jeklu je možný pouze při objednávce velké zakázky.

Na výběr máte pouze černou, bílou a antracitovou barvu. Bohužel nedokážeme vyrobit podnože v jiné barvě.

Ano! Pokud vám naše rozměry nevyhovují, dejte nám vědět, domluvíme s vámi individuální výrobu, která trvá cca 4-6 týdnů.

Doprava

Zboží můžeme dopravit dopravcem dle nabídky v objednávce. Nebo si objednávku můžete pickupnout na výdejně v Praze.

Kód Kód: 2013
Kategorie: Ostatní tvary podnoží
Barva: Černá
Profil: Úzký 80x20x2 mm
Materiál: Ocel
Barva: Černá
Jekl: 80x20x2 mm

Treesome vysazuje stromky

Treesome vysádza stromčeky

Chci zasadit strom
Při další brigádě pro něj najdeme místečko u Kolína.
Chcem zasadiť strom
Pri ďaľšej brigáde pre neho nájdeme miestečko pri Kolíne.
V rámci eshopu jezdíme pravidelně brigádničit do přírody. A vymysleli jsme, že byste nám mohli pomoct příspěvkem 59 Kč na nové sazeničky. O tom, co se s vaším příspěvkem bude dít, vás budeme informovat emailem. V rámci eshopu jazdíme pravidelne brigádničiť do prírody. A vymysleli sme, že by ste nám mohli pomôcť príspevkom €2,51 na nové sadeničky. O tom, čo sa s vašim príspevkom bude diať, vás budeme informovať emailom.