Břidlicový Podtácek Možnost Gravírování 10x10cm 4ks

Gravírování
Dostupnost Skladem, do 3 dní
Možnosti doručení
Kód: 2058
199 Kč 164,46 Kč bez DPH
Břidlicový Podtácek Možnost Gravírování 10x10cm 4ks
treesome PRODUKTY II.
Novinka

O produktu

Břidlicové podtácky v elegantním a nadčasovém designu jsou jako stvořené pro každý domov. Břidlice, krásný přírodní materiál, se skvěle hodí nejen na masivní dřevěný stůl. Můžete je využít v kuchyni nebo jídelně jako podložku pod horké či studené nápoje, nebo třeba pod malý květináč.

Protože se jedná o přírodní materiál, je každý podtácek jedinečný a může se v drobných detailech lišit. Balení obsahuje 4 kusy.

Aby podtácky neklouzaly a nepoškrábaly nábytek, mají na spodní straně čtyři silikonové podložky. Každý podtácek má rozměry 10x10 cm, což je ideální velikost pod vaše oblíbené hrnky a skleničky.

Za příplatek vám rádi do podtácků vygravírujeme logo, grafiku nebo dokonce jméno pro každého člena rodiny. Gravírované podtácky s věnováním pro vaše blízké zaručeně vykouzlí úsměv na tváři. Pokud máte zájem o gravírované podtácky ve větším množství, neváhejte nás kontaktovat pro individuální nabídku.

  • Rozměr: 10x10cm
  • Výška: cca 1cm
  • Materiál: břidlice
  • Odolávající teplotám od -10 do 60°C

Doprava

Zboží můžeme dopravit dopravcem dle nabídky v objednávce. Nebo si objednávku můžete pickupnout na výdejně v Praze.
 

 

Treesome vysazuje stromky

Treesome vysádza stromčeky

Chci zasadit strom
Při další brigádě pro něj najdeme místečko u Kolína.
Chcem zasadiť strom
Pri ďaľšej brigáde pre neho nájdeme miestečko pri Kolíne.
V rámci eshopu jezdíme pravidelně brigádničit do přírody. A vymysleli jsme, že byste nám mohli pomoct příspěvkem 59 Kč na nové sazeničky. O tom, co se s vaším příspěvkem bude dít, vás budeme informovat emailem. V rámci eshopu jazdíme pravidelne brigádničiť do prírody. A vymysleli sme, že by ste nám mohli pomôcť príspevkom €2,51 na nové sadeničky. O tom, čo sa s vašim príspevkom bude diať, vás budeme informovať emailom.