Masivní konferenční stůl dub, 60 x 60 cm

 

 

Výška
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
5 991 Kč 6 091 Kč 6 191 Kč od 5 991 Kč 4 951,24 Kč bez DPH 5 033,88 Kč bez DPH 5 116,53 Kč bez DPH od 4 951,24 Kč bez DPH
Předobjednávka Předobjednávka Předobjednávka Zvolte variantu

O STOLKU

Konferenční stolek je kompletně vyroben v České republice z přírodního dubového dřeva a má 60 x 60 x 4 cm. Jednotlivé části masivního dubového dřeva jsou do sebe zapasovány přes předem vyfrézovanou drážku. Stůl je vyroben takovým způsobem, aby ho mohla zdědit minimálně další následující generace. 

Máte individuální požadavky? Jsme připraveni na všechno, stačí nám dát vědět a určitě to vymyslíme. 

 

VÝROBA

Výrobu máme komplet ve svých rukách v naší dílně v Seleticích, hned kousek od našeho lesa u Kolína. Komplet kácení, sušení, manipulace, řezání, slepování, broušení, lakování, další broušení, další lakování, další broušení, a další lakování:) děláme tak, jakoby měl stůl stát v naší jídelně. 

Na desku stolu používáme speciální lak, který je otěruvzdorný a vydrží opravdu vše. 

Celou story z výroby si můžete přečíst na našem blogu ZDE.

 

JAKÉ VYBRAT NOHY?

Designové hairpin nohy jsou vyrobené z kvalitní oceli. Průměr prutu má 1 cm. Stolek dostanete už ve finálním stavu s přišroubovanými nohami. Nemusíte se tak už o nic starat.

  • 30 cm je výška, která už stačí například odkládacím stolkům nebo nižším konferenčním stolkům, samozřejmě jsou esteticky stále vhodné jako podklad pod květináče.
  • 40 cm je ideální výška ke klasickým konferenčním stolkům.
  • 70 cm je zase standard ke klasickým jídelním nebo pracovním stolům, k takovým stolům si můžete sednout na klasickou židli.

 

 

DOPRAVA A PLATBA

Stolek máme vždy skladem. Je to jeden jediný kus. Můžete si ho objednat a vyzvednout osobně na naší výdejně v Praze. Nebo se rovnou stavte a omrkněte i jiné kusy. Stolek můžeme také poslat kurýrem nebo Poštou. 

Kód Kód: 218/72 218/73 218/74 Zvolte variantu
Kategorie: Dub
Materiál: Dřevo
Barva: Přírodní
Šířka: 60 cm
Hloubka: 60 cm

Treesome vysazuje stromky

Treesome vysádza stromčeky

Chci zasadit strom
Při další brigádě pro něj najdeme místečko u Kolína.
Chcem zasadiť strom
Pri ďaľšej brigáde pre neho nájdeme miestečko pri Kolíne.
V rámci eshopu jezdíme pravidelně brigádničit do přírody. A vymysleli jsme, že byste nám mohli pomoct příspěvkem 59 Kč na nové sazeničky. O tom, co se s vaším příspěvkem bude dít, vás budeme informovat emailem. V rámci eshopu jazdíme pravidelne brigádničiť do prírody. A vymysleli sme, že by ste nám mohli pomôcť príspevkom €2,51 na nové sadeničky. O tom, čo sa s vašim príspevkom bude diať, vás budeme informovať emailom.